Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha masztizok elveszthetem a...

Ha masztizok elveszthetem a szüzességem? Gyorsan sook választ!

Figyelt kérdés
nem tom hogy megy, és mondjáák h probáljam ki meg ilyenek? de nem tom, hogy lehet e bajom? vagyis nem értem, hogy h vn ez a szüzességes dolog is, h el tudom e venni magamnak? vagy hoogyan van eez írjáátok le lééci köszi
2010. szept. 4. 22:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"gyorsan sok választ" már ujjazni akarja magát-.- csináld b*azd nem tök mind1 hogy mikor veszited el a szüzességed? google a barátod ha rákeresnél hogyan veszitheted el akkor nem kéne a fél világot fárasztani!
2010. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha felnyomsz magadnak egy rohadt kolbászt: NEM VESZTED EL, ha vibrátor: AKKOR SEM, ha banánt: AKKOR SEM! ha megujjazod magad: AKKOR SEM!

Ha egy igazi férfi igazi fa.za megy fel beléd: AKKOR IGEN!

Attól, hogy átszaggatod a szűzhártyád magadnak, csak fizikailag veszted el a szüzességed, elméletileg nem...

Ha megkérdezi valaki, hogy hogyan vesztetted el, olyan választ vár, hogy hol, kivel... De ha azt mondanád neki h megujjaztad magad, tuti kiröhögne, és azt mondaná h szűz vagy.. :DDD

2012. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ha normális választ vársz, írj privibe nekem. 22/L
2012. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!