Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszthetem a szüzességem,...

Elveszthetem a szüzességem, ha még nem állt be a menzeszem havi alkalmakra?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon szeretjük egymást, másfél hónapja vagyunk együtt, úgy érezzük eljött az ideje hogy lefeküdjünk. Neki és nekem is az első alkalom lesz. Nekem még nem állt be a menzeszem, pedig 16 éves leszek nyáron. Lefeküdhetünk? nem befolyásolhatja a további menzeszeimet a szex?
2008. máj. 6. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lefeküdhettek, ha védekeztek akkor nem lehet semmi probléma, de ha nem akkor bármi (baba, nemi betegség). A menszeszre lehet hatása, mert hormonok szabadulnak fel, van akinek eltolja előre hozza, vagy több vagy kevesebb lesz, de van akinél semmit nem okoz. Na nálad ezt nehéz lesz megmondani, ha nem rendszeres. De ha védekeztek nem lehet baj.
2008. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
védekezdni mindenképp kell! ezt már megbeszéltem a párommal is! de óvszerrel is olyan lesz neki mint nélküle? vagy gyógyszert szedjek? egyszerűbb az óvszer nem? köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 6. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szokták mondani: óvszerben olyan szexelni, mint zokniban lábat mosni. Magyarul: "szar". de a te esetedben még jobb a gumi. vagy, ha biztosra akarsz menni (nem akarsz babát vagy vmit elkapni) akkor menj el nődokihoz és irass fel valamilyen védekezési módszert. (kúpot esetleg) remélem segítettem. :)
2008. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! hasznos volt! :)
2008. máj. 6. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem is lefeküdhettek, a menstruációdra csak kis mértékben lehet hatással.Védekezéshez szerintem a kúp a legjobb, vény nélkül lehet kapni és nincs mellékhatása, felteszed mint egy tampont vársz 5-10 percet még elolvad, és 3 órára védve vagy.
2008. máj. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat akarki akarmit mond, en azert a jo oreg ovszert ajanlanam. Nem tudhatod annak ellenere, hogy a Kedvesednek is ez lesz az elso, hogy mit hordoz a szerszamon - ha hordoz valamit.

Ha szeret biztos nem fog fikazni.

En minden pasimmal ugy inditottam, hogy gumi. Senki nem vitatkozott. Ha egy ferfi valoban szeret egy not nem kizarolag a sajat elvezetet teszi eloterbe. Mert igen, gumi nelkul sokkal jobb...DE neked is ez lesz az elso ki tudja hogyan fogsz nedvesedni a gumi eleve sikositott.

2008. máj. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! majd még eldől hogy lesz! de valamelyik biztos!
2008. máj. 7. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem jobb most a gumi, vagy valamilyen nem hormonális fog.gátló módszer. Viszont az a baj ezzel, hogy nem állt még be, hogy nem lesz tuti sose hogy most késik, vagy baj van.
2008. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másfél hónap nem kevés az kicsit...?Mindegy végülis te tudod,semmi probléma nincs abból ha szeretkeztek.Gumi alap, ha betöltötted a 16-ot akkor jöhet a fogamzásgátló.És gumiban nem "szar"...
2008. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jézusom. Két baj van a kérdéseddel:

1, 16 éves vagy

2, Amellett, hogy 16 éves vagy, másfél hónapos kapcsolat után próbálnál lefeküdni a számodra kedves illetővel. Én a helyedben megvárnám, amíg a tested azt mondja, hogy igen, ő érett, mert itt nagyon nem jó, hogyha elsieted. Álljon be legalább a menzeszed, ha már kiskorú vagy! Nem, nem vagyok Dr. Phil, hogy ilyen lelkiismeret-monológot írok, csak épp a józan észt képviselném.

2008. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!