Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszthetem 1 lánnyal a...

Timcsikeh kérdése:

Elveszthetem 1 lánnyal a szüzességem? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem is tudom hogy kezdjek neki. Mind1 kezdjük ott hogy nem merem elveszteni fiúval a szüzességem :S Aztán felajánlotta a barátnőm hogy segít... Nem tudom hogy ezt hogy gondolta. Nem vagyok leszbikus meg semmi ilyesmi de... nem riadtam vissza az ötlettől csak szeretném tudni hogy az lehetséges e hogy ő elvegye. A válaszokat előre is köszi (L)
2010. szept. 15. 21:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
73%
NEM, mert akkor veszíted el ha pénisz jár benned:P
2010. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Háát, ha van farka, akkor igen.
2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
ja és fiúval élvezetesebb én is rettegtem :D de nem kell majd utólag rájössz erre is és kellemesen csalódsz:)
2010. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
max a szűzhártyád szakadhat át, de szűz maradsz. szüzességet csak fiúval lehet elveszíteni. ugyanis az számít szűznek aki még nem feküdt le fiúval. sok olyan lány van akinek már átszakadt a szűzhártyája sport miatt, de mégis szüzek amíg nem feküdnek le fiúval.
2010. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
25%

ha komolyan gondolod segítek, ígérem nem fog fájni, még én is szűz vagyok:S


17f

2010. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha félsz elveszíteni a szüzességed, az azt jelenti, hogy nem állsz készen rá. Most hogy valaki felajánlotta, és te belemész, az nem szól a vonzalomról, a kötődésről, és a szerelemről, pláne, ha nem vagy leszbikus. Várj még, ez nem lóverseny. Majd ha már ott jársz, hogy nagyon akarod, és kívánod, a fiút, annyira, hogy rávetnéd magad, és már nem leszel ennyire gátlásos, akkor veszítsd el, ja és akkor, ha szeretitek egymást, vagy legalább megbízol benne, és tisztel annyira téged, hogy ne csak egy numera legyél. Persze ha időközben rájössz, hogy leszbi vagy, akkor az már a te dolgod. Egyébként hány éves vagy?
2010. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
15 vagyok :S De barátom is van csak ő nem tud az egészről... nem igazán erölteti szal nem miatta akarom elveszíteni csak hát félek...
2010. szept. 15. 21:58
 8/33 anonim válasza:
91%
Ne legyél hülye !
2010. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
38%
a barátnőd leszbi ! és vibrátort fog használni
2010. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
28%
19 éves lány vagyok:) csinos és helyes:)) ha gondolod, elveszem a szüzességed:) írj privit
2010. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!