Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszthetem 1 lánnyal a...

Timcsikeh kérdése:

Elveszthetem 1 lánnyal a szüzességem? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem is tudom hogy kezdjek neki. Mind1 kezdjük ott hogy nem merem elveszteni fiúval a szüzességem :S Aztán felajánlotta a barátnőm hogy segít... Nem tudom hogy ezt hogy gondolta. Nem vagyok leszbikus meg semmi ilyesmi de... nem riadtam vissza az ötlettől csak szeretném tudni hogy az lehetséges e hogy ő elvegye. A válaszokat előre is köszi (L)
2010. szept. 15. 21:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
8%
csak ha felveszed videóra
2010. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
89%

Ez gyönyörű történet,de nincs rá semmi szükség :)

Ha nagyon aggódsz, szerezz előtte síkosítót és szólj a barátodnak, hogy legyen lassú és türelmes.

De erről van millió topic...

2010. szept. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
94%
Szerintem ne foszd meg magadat és a barátodat az első együttlét örömétől.
2010. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
89%
Timcsikeh ne legyel szanalmas. Majd megkur valaki es akkor nem leszel szuz, addig akarhany lezbiamazon kinyalhat, ugyanolyan szuz maradsz.
2010. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
45%

A csaj egy naaagy vibrátort fog használni... legalább 20cm-st... és ez csak az átmérője... )))))))))


Na marhaság OFF, nem kell ettől parázni, minden lány átesik rajta idővel, és senki se halt még bele.

Majd ha szülsz, na akkor gondolj arra vissza hogy ATTÓL milyen hülyeség volt félni :)

2010. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Nem tudom hogy mitől félsz de ha attól hogy fájno fog akkor elmondom hogy akkor is fájni fog hogyha a barátnőd veszi el. Egyébként meg ha nem vagy leszbi akkor nem tudom hogy miért akarod a barátnőddel.S szerintem ez butaság... én is szűz vagyok még de nem akarom lánnyal elveszteni pedig én is "félek"...:)) ne izgul és szerintem még eléggé fiatal vagy úgyhogy különben is ráérsz.:)) 14/L
2010. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Lamafighter válasza:
91%

ha félsz, akkor még nem vagy rá készen.

bnőt nem ajánlok...nem kell ezt így el"hülyéskedni" semmi értelme,...

ha a barátod szeret meg vigyáz rád és elvonja minden más jó dologgal(;P) közben az első alkalomnál a figyelmed..akkor hidd el h jólesz és felesleges félned tőle

fájni lehet h fog picit, de jó is lesz benne

sok sikert :)

2010. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

aha

és terhes is vagy..ez biztos!

2010. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a barátnődnek, hogy jutott eszébe!
2010. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
15 évesen? inkább Góó homokozni..
2010. szept. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!