Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, csak azért,...

Lefeküdjek vele, csak azért, hogy elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Van most egy barátom, kb 1 hónapja vagyunk együtt, de már nem szeretem. Szeretne velem lefeküdni,de én még szűz vagyok. Én pedig már szakítani akarok vele. Lefeküdjek vele csak azért,hogy már ne legyek szűz? Am 18 éves vagyok.
2010. aug. 27. 15:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként ha már itt tartunk, nem akarsz inkább engem kihasználni e célra? :P
2010. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Egy srácnak jó lesz ha hagyod magad, de viszont te eladod a becsületed.Nagyon buta vagy, ha ezért feküdsz le vele... És nagyon gyerekes a gondolkodásod, hogy mert szűz vagyok.:D Hidd el, ha találsz magadnak egy igazi szerelmet, azzal tedd meg és nem bánod meg,mégha az a kapcsolat véget is ér meg, de legalább őt majd szereted.:P

F/23

2010. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Te tiszta idióta vagy :S

1.Én nem tudnék lefeküdni egy sráccal, ha nem szeretem.

2.így akarod elveszteni a szüzességed? -.- idióta már bocsánat:S

3. 1 hónap után... kizárt,hogy én annyi idő után lefeküdnék egy sráccal...

4. Csak kihazsnálod így a srácot.

5.Miért jó az ha lefekszel a sráccal és utána dobod?:S

2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem akarok vele lefeküdni,mert nem akarom megbántani,kihasználni..és hülyének nézni....Nem is azért akarok elveszteni,mert ciki vagy valami ilyesmi,de már akarom és ez van...És,ha csak 2 év mulva jön el a nagy Ő...??.. Nem szeretnék már akkor szűz lenni... Lehet hülyén hangzik,de ez van..:S:S
2010. aug. 27. 23:11
 15/17 Zsebtigris*.* válasza:
Ne add meg neki azt az örömöt.Tartsd meg annak akit valóban szeretsz,és ő is viszont szeret.Örülni fog hogy neki adod(mármint az igazinak),meg tiszteltetés lesz neki:)és neked is jobb lesz.Ha lefeküdnél vele akkor valószínüleg megbánnád,és mégrosszabb->lehet nem is élveznéd..
2010. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

énis megértelek...

de lehetséges, hogy lesz utána egy másik pasid, akivel boldogan, veszítheted el (és biztos leszel benne h vele akarod):)

gondold, át... de ha szakítani készültél vele... nembiztos hogy jó ötlet

2010. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

R.

"Nem is azért akarom elveszteni,mert ciki vagy valami ilyesmi,de már akarom és ez van..."


Még az elején azt írtad, hogy "Lefeküdjek vele csak azért,hogy már ne legyek szűz?"


Ha még eldönteni sem tudod, hogy mitakarsz, az nagyon szánalmas:S:S

Egyszerűen: GYE-RE-KES VAGY! Azért írtam szótagolva, hátha felfogod. Te még nemhallottál egy ilyen esetről sem, hogy valaki mindenáron elakarja veszíteni, csak hogy "menő" lehessen, aztán élete egyik legnagyobb hibáját követte el. A szexben meg kell bízni a másikba. Te képes lennél egy olyan alakkal lefeküdni, akivel inkább már szakítanál?

És ezzel nem a srácot használod ki, ha odaadod magad. Ezzel neki csak jót teszel, magadat meg csak úgy odadobod elé.. Grat


17/L

2010. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!