Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele, csak azért,...

Lefeküdjek vele, csak azért, hogy elveszítsem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Van most egy barátom, kb 1 hónapja vagyunk együtt, de már nem szeretem. Szeretne velem lefeküdni,de én még szűz vagyok. Én pedig már szakítani akarok vele. Lefeküdjek vele csak azért,hogy már ne legyek szűz? Am 18 éves vagyok.
2010. aug. 27. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
hülyegyerek vagy te.
2010. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Igen, feküdj le vele, aztán meg bánkódj évekig, hogy miért vele veszítetted el.
2010. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok.
2010. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Én megértelek. Amikor már majdnem 18 voltam, és még mindig szűz, baromira rosszul éreztem magam, és már úgy voltam vele, hogy mindegy kivel, csak veszítsem már el. Ma már tudom, hogy ez hülyeség! Szerencsére, olyannal történt, akit imádtam, és tudom, hogy így volt jó. Azt mondanám neked, hogy várj arra, akiben tökéletesen megbízol, és akit szeretsz! Érdemes várni. :)
2010. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

ne tedd... én nemrég feküdtem le a pasimmal, énis szűz voltam még. Rá 1hétre mégis kodobtam:S

Nem szabad!

2010. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne siess, kefélhetsz még eleget életedben!
2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan, miért ciki ennyire, hogy szűz vagy, hogy inkább életed első szexuális élményét vele töltenéd el?
2010. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem az, hogy annyira ciki, de már 18 vagyok...És már szeretném. De a még jelenlegi barátomat nem akarom kihasználni.
2010. aug. 27. 16:01
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

És mi van akkor, ha már 18 vagy? Őszintén, mi a jobb? Ha inkább vársz olyasvalakire, akit szeretsz is, és mondjuk neadjisten 21 évesen veszíted csak el, de életed egyik legszebb élménye lesz, vagy ha most nagy hévvel elveszíted csak azért, hogy ne legyél szűz, és utána évekig bánni fogod? Mert mondjuk egy hónap múlva megismered életed nagy szerelmét. Nem fog bántani, hogy nem vártad meg? Nem fog bántani, hogy sokkal szebb is lehetett volna, mint hogy csak azért, hogy meglegyen?

Ha biztos vagy benne, hogy nem fogod megbánni, csináld! Bár szerintem a sráccal nem lenne tisztességes, hogy megd*gatod magad, és dobod...

2010. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az neki csak jó lenne, ha megdughatna.
2010. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!