Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvisznek engem méhnyakrák...

Ha elvisznek engem méhnyakrák oltásra, akkor fontos, hogy szűz vagyok e vagy sem?

Figyelt kérdés
Mivel a szüleim azt mondták, hogy vérvételből is meglehet nézni, hogy valaki szűz vagy nem, ez igaz? Csak a nőgyógyász tudhatja ezt nem? Szerintem csak ráakarnak jönni, hogy voltam-e már együtt valakivel.
2010. aug. 18. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vérvételből...He-he

"Csak a nőgyógyász tudhatja ezt nem?" Te is tudhatod, ha nem voltál részeg.

Mond el nekik a frankót, kicsit színezd ki, hogy 2 néger csávó kényeztetett a ligetben..stb.

2010. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jah... :D Vérvételből még azt is megállaptíják mit beszéltél tegnap msn-en.. :D
2010. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát ez az, énis hülyének néztem őket, mert ilyen nincs. De engem meg paráztatnak és már elegem van. :D
2010. aug. 18. 12:24
 4/8 anonim válasza:
Nem fontos, mivel a karodba kapod az oltast, nem a szuzhartyadba! Vervetelbol nem lehet megallapitani, hogy szuz vagy e meg es ha a nogyogyasz megvizsgal es kiderul, hogy nem vagy az, kerd meg a dokit, hogy ne mondja el a szuleidnek! Am hany eves vagy?
2010. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 vagyok. de másból sem lehet megállapítani, ha nem is vérvételből de esetleg másból? nem mi? bocsi csak még nem akarom anyuékat szembesíteni a dolgokkal és mivel most visznek erre az oltásra, kicsit félek.
2010. aug. 18. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:

nem kell szűznek lenned az oltáshoz,bár akkor valóban hatékonyabb.vérvételből meg hogy a francba néznék meg,hogy szűz vagy-e?:)

az orvos ha megvizsgál lent is akkor nyilván ő tudni fogja,hogy mi a helyzet,de természetesen nem mondhatja el a szüleidnek,ha te nem akarod,hogy elmondja.

2010. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az utolsónak abba igaza van, h a szüleidnek nem kell megtudnia, de igenis SZÁMÍT, hogy szűz vagy-e vagy sem! Nem tudom, hogy mit fognak másképp csinálni, talán csinálnak egy tesztet valamilyen betegségre. Egyébként vérvételből tuti nem veszi ki, hogy voltál-e már pasival, de ha kivizsgál, akkor látni fogja, úgyhogy nem tudsz hazudni neki :)
2010. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Igen fontos.Azért mert a méhnyakrákot a Humán Papilloma Vírus(HPV)okozza,amit a férfiak visznek át egyik nőről a másikra.Nekik nem okoz tünetet amúgy egyáltalán.Tehát ha te közösültél egy férfival aki HPV hordozó volt,akkor ezután az oltás annyit ér neked mint halottnak a csók.

Csak ilyen szempontból lényeges ez a dolog.Tehát ez nem viccből kérdezik,és nem is azért mert bárkit is érdekel a szexuális életed,ne aggódj.

2010. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!