Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm szűz még, a nemi...

Barátnőm szűz még, a nemi életet méhnyakrák elleni oltás elött vagy után kezdjük?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már lehet választani, akkor kezdjétek utána.


Hátha már te is HPV hordozó vagy...

2008. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Utána, mert akkor 100%-os védettséget nyújt az oltás.
2008. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából én is szüz vagyok. Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 19. 19:30
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősöm orvos,mindenképpen utána kezdjétek tényleg,igaza van a második válaszolónak!:)
2008. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Mostanában sok helyen olvastam ezt az oltást..én ilyet nem kaptam, ez mért is kell?kérni kell?vagy nem értem...
2008. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt kérni kell, nem jár mindenkinek (pedig kéne, de ez Magyarország). Vannak városok, ahol ingyenes, ha jól tudom. A legtöbb helyen fizetni kell érte, azt hiszem 90.000 Ft körül van. Három alkalommal adják be.


A kérdezőnek: attól még hogy szűz vagy, lehetsz hordozó.

2008. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És csak olyanoknak adják akik nem élnek nemi életet még.


A kérdezőnek: várjátok meg, úgy biztosabb.

2008. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legalsónak.Nem csak azoknak adják be aki nem ékl nemi életet.Nekik megfertőződés,a nemi életet élőknek pedig újrafertőződés ellen adják be.


A kérdezőnek:Mindenképpen a beadás után,hiszen minden férfi hordozó,és szerintem nem túl nyerő ötlet 90.000 ft-ot kidobni,mert már első alkalommal is megfertőződhet.

2009. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!