Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A méhnyakrák oltást úgy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A méhnyakrák oltást úgy is meglehet kapni ha már nem vagy szűz?

Figyelt kérdés
mindenki mást mondd, és én most kaptam meg ez elsőt a háromból,és érdemes megkapnom a másik kettőt ? (már nem vagyok szűz)
2009. júl. 20. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

én úgyhallottam, h csak azoknak érdemes akik még szüzek.


bár az én véleményem az h ezaz oltás felesleges.

2009. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzSzili ***** válasza:
14%
Nem felesleges. A méhnyakrák az egyetlen rák amit egy vírus idéz elő. Ez a vírus pedig nagyon hasonlít a bárányhimlőhöz amit csak 1szer kaphatsz meg. állítólag 10ből 7szer működik és nagyobb a siker ha még szűz az illető de nem sokkal. Nem vagyok orvos én is a tvben hallottam, nem tudom mennyi az igazság benne.
2009. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy megkaphatja az is, aki már nem szűz, csak valamilyen szűrést végeznek előtte, hogy megtudják, hogy esetleg nem hordozza e a HPV vírust.

Szerintem nagyon jó ez az oltás, csak kár, hogy olyan drága. Én még így 26 évesen is beoltatnám magam, ha nem kerülne több, mint 100 e Ft-ba, és ha előtte végeznének szűrést.

2009. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
én úgytudom h ennek az oltásnak még egyáltalán nem bizonyított a hatása, és egyelőre több mellékhatása is van, mint jótulajdonsága.
2009. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már megkaptam az oltást,és most szombaton vesztettem el a szüzességemet, ezért kérdeztem :)

érdemes-e megkapnom még a másik kettőt?

amúgy az oltás nem olyan drága mint ahogy azt gondolod,nem több mint 100 ezer,,80 ezer forint volt együtt a 3om:)

2009. júl. 20. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
18 év alatt bizonyára kevesebbe kerül.
2009. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek és a 15:04-nek igaza van, anyukám ezzel foglalkozik

egyik orvos ezt mondja, a másik azt, de az fix hogy sokkal több a mellékhatása mint az akárki gondolná

a kérdésre válaszolva, már nem szüzek is megkaphatják, csak nem biztos hogy ér valamit

2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!