Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratnom meg szuz! Most...

A baratnom meg szuz! Most leszunk egyutt eloszor! Mielott elmegyek hagyjam h kezzel fejezze be vagy huzzam ki es elvezek a hasara vagy a gumiba vagy a szajaba vagy hova?

Figyelt kérdés
De tenleg segitsen mar valaki nem akarom h rosz legyen neki
2008. nov. 27. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

1: sztem hagyjátok ezt az egészet, későbbre:S hány évesek vagytok???

2: ha gumit húzol a farkadra, akkor beleélvezhetsz a csajba is... ha nincs kilyukadva, elszakítva,jól fel van helyezve (minden óvszerdobozban van használati utasítás)

3: arról h ezenkívül hova élvezz (száj,has.. ) azt a bnődtől kérdezd meg .... mki maga tudja mi a jó neki

2008. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nemtom a bnőd mennyire fogja értékelni de nem biztos h figurázni kéne az elsőn hogy jól az arcára vered, már bocs. én ebből a kérdésből azt veszem ki h te is szűz vagy, mert ha nem lennél akkor tudnád, de ha gumi van rajtad, akkor nyugodtan elmehetsz benne.
2008. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Hát... Nem mondom elég illúzióromboló még a kérdés is... Mikor én először engedtem a barátomnak egyszerűen annyira fájt, és annyira elkezdtem vérezni, hogy abba kellett hagyni... Nem hogy hová élvezzen!!! Kit érdekelt akkor! Egy héttel később már jobban ment, és csak egyre jobb lett, ahogy megismertük egymást... Az a legjobb, ha nem magadra, meg az orgazmusodra figyelsz, hanem a lányra.
2008. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt beszéljétek meg előtte, hogy hol élvezz el: benne vagy kivéve (már ha eljuttok addig)...Tanácsosabb volna inkább a lányra koncentrálni, semmint magadra, ha valóban jót akarsz neki. A védekezésre meg mindenképp figyeljetek (az sem mindegy, hova csöppen a spermád)!

Én biztos nem fogom engedni, hogy a barátom rám élvezzen, hogy a számba azt meg pláne nem. Nem hiszem, hogy egy lánynak az első aktus során ínyére lenne az ilyesmi...

Különben meg ha ilyet kérdezel, lehet nem ártana még várni a dologgal...

Szerintem nem árt előtte néhány részletet tisztázni a pároddal. Testileg és lelkileg is fel kéne készülnötök. Nameg legfőképp nem árt, ha előtte a pettingek során kiismeritek egymás testét, szokásait...

2008. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Sztem raersz meg a hasara malackodni:D vagy a szajaba... sztem nem egy nagy elmeny lenne neki:D A gumiba celszerubb eloszor sztem,es legyel figyelmes vele kozbe :

) sok sikert

2008. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az első aktust mindenképpen gumival csináldd, mert így nemcsak magadra, hanem a barátnődre is tudsz figyelni, és most nem te leszel a fontos hanem a barátnőd, ezt nem azért írom, mert én is lány vagyok, hanem a lánynak kicsit másabb az első, mint a fiúnak, általában a fiúnak nem fájhat, nem szakadhat át, és nem is vérezhet...

Ha nem vagy már szűz akkor ezt az aktust igazán feláldozhatod arra, hogy a csajoddal foglalkozol, és nem magaddal...

2008. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!