Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok SOS! Ebból most baj...

Lányok SOS! Ebból most baj lehet? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nem menstruálok de a barátommal lefeküdtem szóval ilyenkor mi van?
2010. aug. 5. 21:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
Hát ha terhes is a csaj, a szegény baba nem érdemli meg,hogy ilyen anyja van...
2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem védekeztünk....csak az a bajom hogy még nem menstruáltam soha de már nem vagyok szűz és hogy ez bej-e lehet..Védekezünk amúgy...
2010. aug. 5. 22:22
 13/17 anonim válasza:
lehet,hogy védekeztetek de attól még lehet,hogy teherbe estél , szólj anyukádnak és menjetek el orvoshoz ,biztosamibiztos.(a barátod apa lesz)
2010. aug. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Elvileg a menstruáció annak a jele hogy érett vagy már a szexre. De szerintem sem lehet semmi bajod.
2010. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

emberek hahóó

védekeztek

ha csak nem megszakitásosal és nem szakadt ki a gumi akor nem lehet terhes!!

amugy meg nem lehet töle semmi bajod.

az olyanokra akik meg azt mondták h tehes vagy meg minden ne is halgass(:

2010. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 08-05 22:08

te mekkora egy rohadt köcsög vagy... max anniyt érdemel h paráztatják egy kicsit hátha máskor óvatosabb lesz de terhességet nem tudod mit beszélsz...

2010. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha védekeztetek akkor nyugi van nem kell parázni hát most bajnak nem baj hogy nem jött meg mármint úgy értem hogy bajod nem lehet belőle csak lehet hogy meg kelett volna várni
2010. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!