Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok SOS! Ebból most baj...

Lányok SOS! Ebból most baj lehet? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még nem menstruálok de a barátommal lefeküdtem szóval ilyenkor mi van?
2010. aug. 5. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Morcika83 válasza:
de igen.
2010. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

A barátoddal lefeküdtél és?

nem védekeztél?

Miért nem védekeztél?

és ha épp most volt esetleg peteérésed, mert mondjuk jövő hónapban megjött volna?

Komolyan, miért nem védekeztél? azt nem csak azért kell, hogy ne legyél terhes, hanem azért is, hogy ne kapj el mondjuk nemi betegségeket......

2010. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
53%
Kib*szott h*lye vagy.
2010. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
semmi
2010. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos mit mondjak elöször is nem szeretnék anyáskodó lenni,d eennek utána kellett volna járnod.

Hiába még nem menstruálsz lehetsz terhes.

1.Nem tudhatod,hogy mikor lesz elöször menstruációd, lehet pár nap múlva vagy pár hét,akkor meg van érett petéd,amit megtermékenytíhet a párod spermája.

2. A sperma bizonyos ideieg életben marad a szervezetben, levegőn pár perc és elpusztul.

3.Ha nem élvezet beléd kevesebb a valószinüsége

4.Ha használtatok gumit rendesen no problémo

5.ha megint elöfordul HASZNÁLJATOK GUMIT legalább

Nos remélem hasznát tudod venni a válaszomnak,

esetleg,ha nem rég volt aktus vegyél 72 órás eseméynutáni tabletát patikákban tuti lehet kapni és akkor tuti nincs baba.Máskor legyél meggondoltabb,ha már nemi életet élsz , pár perc gyönyör hatalmas fodulatot hozhat az életdbe.

19L

2010. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Hova akarsz te szexelni?Nem vagy még elég érett hozzá,hisz még nem is menstruálsz.Azért ez sem semmi,előbb veszti el a szüzességét,minthogy megjönne neki.Amúgy meg védekezzetek,mert így is teherbe eshetsz,mert soha sem tudhatod mikor fog megjönni.
2010. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
88%

15 éves vagyok, menstruálok, és szűz vagyok... ugye mennyire szép így az élet??!

Minek szeretkezel 15évesen, amikor azt sem tudod hogy hogyan lesz a baba. :) ?


Ha 15évesen megmár érett vagy hogy nemi életet élsz, akkor használjatok gumit. -.-"

2010. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
53%
ja és megérdemelnéd hogy terhes legyél... (előző voltam)
2010. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem,nem érdemelné meg,hogy terhes legyen,mert szegény kisbaba szívná meg.Amúgy meg mindenki követ el hibákat,hisz emberek vagyunk.Majd legközelebb figyelmesebbek lesznek.
2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!