Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnam elerni h ne feljen?

Hogyan tudnam elerni h ne feljen?

Figyelt kérdés

A baratnommel tobb mint fel eve jarunk. Beszelgettunk mar rengeteget a szexrol mondta h kivan es sokszor erezte ugy h megtenne, de azt mondja fel es h nem tudja mitol pontosan es azert nem meri. Nagyon megkivantuk mar egymast, csak az a baj h nagyon fel es nem tudom hogyan nyugtassam le ot:-s


18/F 18/L


2010. júl. 30. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha fél a sex-től akkor almában kötözd ki az ágyhoz erőszakold meg és akk már nem fog félni
2010. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
huha azert ilyet nem tennek:P
2010. aug. 3. 22:45
 13/17 anonim válasza:
figyelj, engem a barátom kerek 2 és fél hét után akart rávenni a Pettingre....nem akartam, mert korainak tűnt és attól féltem h elhagy. Lehet,hogy a te barátnőd nem fél....Szerintem ajánld neki h otthon maszturbáljon ha nem szokott....egyből merni fogja hidd el nekem.....
2010. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
szokott masturbalni magatol is de mondta h jobban szereti ha en csinalom neki:D:D:D o szerinte akkor jobban elvezi. De szinte mar minden megvolt petting oralis mar furodtunk is eggyut mar annyira egymashoz szoktunk es nem ertem megis mitol tudna felni:S
2010. aug. 4. 19:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet és mi is több, mint fél éve járunk. Én nem csak félek, hanem bepánikolok, ha megpróbáljuk. Mi várunk még vele és inkább a kapcsolat lelki oldalára megyünk rá. A testi várhat a lelki meg fontosabb.:) Hogy válaszoljak is a kérdésedre..próbáld meg nyugtatni, ha már rajta fekszel simogasd puszilgasd és mond meg neki, hogy vigyázni fogsz rá. Bár sztem még várhatnátok vele, de ti tudjátok..
2010. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen. Probalok minnel gyengedebb lenni szerintem eleg jol csinalom. Mondom szeretne o is csak fel valamitol es nem tudja hogy mitol van egy rossz erzese vagy valami mas nem tudom:(
2010. aug. 4. 21:55
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát, nézd, szerintem az egy nagy hülyeség, hogy nem tudja, mitől fél. Hogyne tudná! Két dolog lehetséges szerintem: vagy a fájdalomtól és az ismeretlentől fél vagy pedig a nemkívánt terhességtől. Beszélgessetek erről, és ha esetleg nem is tudja megfogalmazni, mitől fél, próbáljatok együtt rájönni.

Furcsa... ilyenről még nem hallottam, hogy valaki fél a szextől, de nem tudja, miért. Én pl. tudom, miért féltem: a fájdalomtól.

Ha megvan a kulcs, könnyebb eldönteni, hogyan tovább.

2010. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!