Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnam elerni h ne feljen?

Hogyan tudnam elerni h ne feljen?

Figyelt kérdés

A baratnommel tobb mint fel eve jarunk. Beszelgettunk mar rengeteget a szexrol mondta h kivan es sokszor erezte ugy h megtenne, de azt mondja fel es h nem tudja mitol pontosan es azert nem meri. Nagyon megkivantuk mar egymast, csak az a baj h nagyon fel es nem tudom hogyan nyugtassam le ot:-s


18/F 18/L


2010. júl. 30. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pettingeljtek, orálozzatok kezdetnek. Nem kell egyből fejest ugrani a szexbe.
2010. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
petting oral megvolt mind2onk reszerol:) azt mar szinte minden alkalommal csinaljuk
2010. júl. 30. 23:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte meg kéne tudnod, hogy mitől fél...lehet, hogy hallott olyat(vagy tapasztalt) amitől megijedt.Amég ezt nem tudod meg addig nem is tudod ezt megoldani. Persz lehet, hogy az segítene, hogy annyira felizgatod, hogy "beledöglik". Remélem segítettem azért.
2010. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Szűz ? Mert ha igen akkor még nincs felkészülve rá hogy, elveszítse, attól fél hogy később majd megbánja...


Ha nem szűz akkor lehet hogy azért mert, fél h, újra fog neki fájni(márha fájt neki) ..

2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen szuz, amugy mondta h fel van ra keszulve csak nagyon fel vmitol de o sem tudja:S
2010. aug. 1. 09:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a nem kívánt terhességtől fél?! Használjatok óvszert, vagy írasson gyógyszert magának! :)
2010. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy még várni kéne vagy tőb időt tőlteni egymásal nem?
2010. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még ismerkedjetek :) Ne rángasd bele semmibe :) én is szűz barátnőmmel lassan másfél éve vagyok együtt (mind2en 17) és még legalább 1 évig várunk, mert mindig is úgy szerette volna, hogy ha már 18. És nekem se tragédia ez. Tudom, hogy ti már elmúltatok 18, de fél év, az még sokszor kevés. Szerintem mondd el neki, hogy te nem sietteted a dolgot és ha majd Ő úgy érzi, majd akkor ;) Ezt így innen könnyű írni , dehát... így amúgy is sokkal izgalmasabb.
2010. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mármint, hogy vártok egymásra még.
2010. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szeretne csak fel a szextol mit varjak ra ha azt mondta mar nkm h fel is van keszulve es vagyik is ra?! (csak fel de nem tudom mitol)
2010. aug. 3. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!