Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám elérni hogy a...

Hogyan tudnám elérni hogy a barátnőmnek ne fájjon?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és 18 éves szűz lány a barátnőm.Elkezdtük az első eggyütlétet de abba kelett hagynunk mert nagyon fájt neki!Pedig fel volt rendesen izgulva nedves volt és igyis.A sikositó csökkentené a fájdalmát?Valószinű még mindig fájni fog neki de sajnálom mert nem akarom rossz legyen neki.Segitséget kérnék mit tudok tenni.
2009. ápr. 9. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Akármit teszel az első mindenképpen fájni fog neki,az első együttlétet nem élvezzük,de ne aggódj ez mindenkivel igy van.Ne hagyjátok abba,ez csak egyre jobb lehet.Sok sikert.
2009. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú előjátékon kívül nemigen tudsz mit tenni. Esetleg még azt, hogy a lány van felül, és ő irányít.

Egy ideig szinte mindenkinek fáj, nekem személy szerint úgy 2-3 hónapig kissé kellemetlen volt.

2009. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sajnos az első fáj.

De talánn póztol is függ.

2009. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hééé.... nekem kicsit se fájt az első, kétszer élveztem el az aktus alatt...
2009. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úgyh... csak akkor kezdjetek neki, amikor ő ránt magára:D jó nedves, fel van izgulva, és csak óvatosan ^^
2009. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt az első...mi is abbahagytuk sőt még a következő próbálkozás sem jött össze :S

De nem adtuk fel és harmadjára végülis csak összejött xD

2009. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az első pár együttlét kellemetlen sőt fájdalmas a legtöbb lánynak, ne hagyátok abba mert akkor sosem értek a végére ,legyen nagyon sok előjáték tucsogjon a uinci sikosító is mehet akármilyen nedves is és szépen fokozatosan lassan megállni ha fáj majd ujra kezdeni de ne húzd ki neki csk addig hogy éppen még bent legyél nyugtasd becézd csókold akár a csiklót is simogathatod közben míg pihentek aztán szépen mindig belljebb mész.egyszer végig kell menni! hiddel utána jobb léesz már neki is az eleje rázós . sok sikert!
2009. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!