Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem unjátok még? (lentebb)

Nem unjátok még? (lentebb)

Figyelt kérdés

Minden kérdés arról szól hogy

-fáj e majd ha elveszítitek a szüzességeteket

-biztosan vérzik e majd

-18 év felett miért szűz még valaki, és hogy ez gáz e


nem unalmas egy kicsit hogy minden 2. kérdés erről szól? mi lenne ha használnátok a keresőt? szánaloom


L/19


2010. júl. 30. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

19 éves felnőtt létedre áruld már el nekem,hogy mi értelme ennek a kérdésnek?

1 óra,3 óra,1 nap, 1 hét múlva ugyanúgy lesznek ilyen kérdések,de már ez a "nem unjátok már" sem az első kérdés.

Arról nem is beszélve,hogy vajon Te nem tettél még fel olyan kérdést,amit már más is?!


Tudod,még mindig jobb,hogy kérdeznek még akkor is ha ugyanazt századszorra,mintha tudatlanul feküdnének le fűvel-fával és csinálnának más őrültségeket.


Gratulálok!Ujabb értelmetlen kérdés a GYIK-en!

15/L

2010. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
19 éves még nem felnőtt
2010. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
De am nem értem az ilyen embereket ... -.-" Minek olvassák el a kérdéseket, ha idegesíti őket? Jobb dolguk nincs, csak az h belekössenek másokba..
2010. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Kedves Kerdezo, az oldal neve Gyakori kerdesek, amit mashol nem mertel, itt megkerdezheted! Eppen ezert, rengeteg olyan szemely van, akinek kulonfele kerdesek fogalmazodnak meg az agyaban, mivel nincs honnan, vagy kitol megkerdezze, veszi a batorsagot es itt felteszi azt a kerdezt ami foglalkoztatja!Mivel tobb emberben megfordult mar esetleg ugyanaz a kerdes, ezert tobb egyforma kerdes is elofordul, ha viszont ez zavar teged, akkor ne jar ilyen oldalakra, nem vagy kotelezo valaszolni mindenkinek. Meg vannak szemelyek, akik ha kell 5szor is valaszolnak egy ugyanolyan kerdesre, mert szeretnenek segiteni!
2010. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

azért van ez az oldal h kérdezgessünk ,neked nem mindegy h mit kérdeznek??

ugy csinálsz mintha te nem lettél volna kiváncsi ezekre a kérdésekre -.-"

2010. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Képzeld, nem unjuk. Fúú anyám!:@ ilyen kérdést.xDD
2010. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

köcsög vagy b+

ezt vaterom 1 nyugodt "hülye pi**ával" lepattintaná XD

2010. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A legpoénosabb az, hogy ilyenkor összehúzza fülét-farkát és nem válaszol,mert jól tudja, hogy ennél mélyebbre nem süllyedhet és inkább lepontoz mindenkit.

Buta szűzk*rva

2010. aug. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
"A tizenakárhány centis kicsi-e" című kérdést kihagytad. :D
2010. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Amikor kérdeztem valami ilyen típusú kérdést, képzeld, megkérdeztem az anyukámat is, de attól még feltettem itt is a kérdést, mert több vélemény is érdekelt.. örülök, hogy másnak nem adódnak problémái, akármennyire jól/rosszul csinál valamit.
2010. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!