Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai lenne a szex nekem?...

Korai lenne a szex nekem? Részletesen lentebb.

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal.Nagyon szeretem őt,és úgy érzem h. neki akarom adni magam.:P Nekem ez lesz az első,szűz vagyok még.A barátom 18 éves,de ő nem sietett semmit.Szerintetek várjak még.És h. mondjam meg neki h. leakarom szopni?

L/15


2010. júl. 26. 02:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
OMFG kicsit sztem még korai de ezt te tudod....jah és ne mond neki h le akarod szopni hannem csak csinlád =)
2010. júl. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Amikor ketten vagytok,célozgass neki,hogy mekkora a farka,mert mintha dudorodna a nadrágból.Erre minden férfi válasza az,hogy mosolyogva előveszi és megmutatja.Utána szépen bekapod.
2010. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, odaadni a szüzességedet 15 évesen egy hónap járás után, azért tényleg kifejezetten korai... Szerintem még az is, hogy leszopjad, de ha nagyon szeretnél valami komolyabbat, akkor kezdd inkább ezzel, és maradjatok az orális szexnél egyelőre.


Hogy hogyan mondd meg? Szerintem nem kell ezt nagyon bejelenteni előre. Simogassad neki ott, aztán amikor megszabadítottad a ruháitól, kezdd el nyalogatni a testét, és szép lassan haladj lefelé, a farka irányába...

2010. júl. 26. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A szüzesség szerintem nem akkora dolog,majd rá fogsz jönni...én azért akartam túllenni rajta,mert mindenkinek volt már pasija,mikor nekem nem volt senki...
2010. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 d,jpt L ***** válasza:
88%

15 éves vagy, 1 hónapja vagy együtt és nálad 3 évvel idősebb fiúval.


Valahogy én is így b.sztam el, csak kicsit később.

2010. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ezt úgy bírom,amikor valaki túl akar esni ezen az egészen,legfőképpen azért mert körülötte már mindenkinek van barátja...na mindegy


szerintem is kicsit korai lenne,nem kell elsietned semmit..másrészt a barátod is mondta,hogy tud várni,ne siess!:)

2010. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Énis 15 éves vagyok..(még szűz) és van egy 16 éves barátom..(ő már nem szűz) 1 hónapja járunk. :) Volt már petting.. már nagyon kívánom és ő is engem.. de én még legalább 2 hónapot várok vele. :)
2010. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 d,jpt L ***** válasza:
69%

Utolsó.


Te vagy az aki a megfontolt kislányt személyesti meg? 15 éves vagy, DE!! két hónapot vársz.Az igen!!!

...

2010. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Alig jártok még, de bumm bele szinte a közepébe. Szerintem korai, de Neked kell döntened. Azt meg nem mondani kell, hogy ki akarod elégíteni, hanem csinálni! :)
2010. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Én is 15 évesen vesztettem el a szűzességem, 2 hónap után, a 2 évvel idősebb akkori barátommal. Nem bántam meg, nagyon szerettem, másfél évig voltunk együtt. Szóval a kor meg az idő szerintem nem limit.

DE!

Ha azon gondolkodsz, hogy korai, meg hogy hogy mond meg neki, hogy kényeztetnéd, akkor korai. Ha úgy érzed, hogy kész vagy rá, akkor hajrá. De szerintem ha ilyet kérdezel akkor nem vagy kész.

A szopással kapcsolatban meg nem kell kérdezni, legyél biztos benne, hogy nem nyitnak rátok, aztán ahogy valaki már írta előttem, vetkőztesd, puszilgasd, stb.

2010. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!