Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SEGÍTSÉG-et kérnék, elég...

SEGÍTSÉG-et kérnék, elég FONTOS DOLOG a számomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és egy online játékon összeismerkedtem egy 14éves lánnyal, és ott lassan 6-7hónapja együtt vagyunk mint férj/feleség. Na és ugyebár gondolkodtunk ezen élőben is... Egy baj van de viszont az hatalmas, én itt Magyarországon lakok, ő viszont kinn Szerbiában, igaz csak 100-120km-re tőlem. Játszik egy zenekarban és augusztusban jönnek Magyarországra mindössze egyetlenegy napra zenélni, 50km-re onnan ahonnan én lakom. Én nagyon szeretem őt, nélküle az életem tényleg pokoli lenne, sokat webkameráztunk, hívtuk egymást, beszélgettünk. Lehet az életben most találkozzunk először és utoljára...Nem tudom mit tegyek. Ő benne van abban is hogy megtörténjen az első szex, mind a ketten szüzek vagyunk még. Ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogy mit csináljak. Mert neki nem szeretnék fájdalmat okozni semmiféleképpen sem. Ezen már régóta gondolkodunk... Főleg én, ő teljesen úgy van vele, hogy csináljuk viszont én nagyon szeretem és félek hogy fájdalmat okozok neki, simán a szeretkezéssel, és még azzal hogy nem láthat az eset után. Szeretnék tanácsot kérni ebben az ügyben sürgősen! Aki értelmes választ tud adni, annak nagyon köszönöm, remélem hasznomra válik, aki nem az ne is írjon ide, köszönöm.
2010. júl. 23. 23:44
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
jézusisten. :'DDDDDD
2010. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A 00.02-esnek mondanám, hogy nem figyeltél mit írtam. Azt írtam hogy 100km nem sok, DE SZERBIÁBA lakik...Hogy nem tetszene élőben vagy fordítva? Erre is írtam, hogy sokat webkameráztunk + képeket is megosztottunk egymással.
2010. júl. 24. 11:00
 23/28 anonim válasza:
100%
őszintén szolva, én az ilyen 'kapcsolatoknak' nem igazán vagyok a híve. az alapján amit írtál, tényleg nem sok esély van rá hogy többet az életben látni fogod. elhiszem, hogy tetszik a lány, és élvezed a virtuálisan vele töltött időt, de hidd el, ez biztosan nem szerelem. azt meg végképp nem ajánlom, hogy vele veszítsd el a szüzességed. az első szexhez szerintem kellenek bizonyos előkészületek, hogyha mind a két fél szűz még. több hét/hónap kell ahhoz, hogy megismerjétek egymás testét, és megbizonyosodjatok rola a petting által, hogy tényleg mind a ketten akarjátok. nem kéne csak így fejest ugrani a szexuális életbe. ráadásul nekem az a benyomásom, hogy téged jobban érdekel ez az egész, mint a lányt... az is lehet, hogy ő csak fel akar vágni vele hogy ő nem fél, meg hogy csináljátok... vagy ha komolyan is gondolja amit mond, gondolkozz el azon, nem csak kihasznál e téged. interneten keresztül sok mindent lehet mondani, az ilyeneket viszont személyesen kell megbeszélni, ahol látod közben a partner arcát, hallod a hangját. ezekből sok dologra lehet következtetni. ha azt akarod, hogy igazán jo legyen az első szexuális élményed, azt javaslom, keress egy normális barátnőt, hiszen tényleg tönkretehetsz vele mindent, mert utána valoszínű hogy többet nem is látod. és mivel ennyit görcsölsz a dolgon, hogy fájdalmat okoz neki stb. lehet hogy nem is élveznéd igazán. ha most ezt választod, később megbánod hidd el.
2010. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 BlacktigerXXX ***** válasza:

üdv!


Én 250kmerre laktam, a barátnőm Szerbiában, és már együtt élünk. kitartás, és türelem kérdése az egész. miért macerás Szerbiából magyarba, vagy magyarból Szerbiába menni? Magyarnak elég a személyi ig. szerbeknek kell az útlevél. Busz kb 800-1300 ft. szegedre visz. vagy Szerbiában elég sok fele. hol lakik a "barátnőd"? mert ugye még akármi is lehet belőle. Egyáltalán nincs halálra ítélve egy ilyen kapcsolat. Te hol laksz?

2010. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 BlacktigerXXX ***** válasza:

Ha tudok segítek én nektek. elég sokat mászkálok Szerbia-Magyarország vonalon. Ne itt válaszolj, sok a majom. :D:D


pczenta@gmail.com

2010. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt, aki közelebb lakik hozzád!
2010. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogy macerás Szerbiából , mert amikor a szerb rokonom esküvője volt, azért Szerbiába tartották, nem itt, mert, hogy valamit kavartak a vízummal, meg belépés EU-ba meg nem tudom pontosan, csak tudom h nehezebb lett volna nekik ide, mint nekünk oda:)

Az, hogy látod képen, látod webkamon, semmit nem jelent:) élőben egészen más minden:) ezért mondtam, h meglátjátok:) de szerintem a jó tanácsot nézd a kommentben, ne azt, hogy szerinted mit nem értelmeztük jól. mindenki segíteni akar.

2010. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Az én barátom litván, szintén az interneten ismerkedtünk meg, s éveket töltöttünk csak a mindennapos beszélgetésekkel, mielőtt találkoztunk. Az első alkalommal mégis kicsit olyan volt, mintha idegen lenne, egészen más élőben találkozni valakivel, mint webkamerán. Elképzelni sem tudtam volna, hogy lefekszem vele. Mindezek mellett a találkozás során sokkal jobban megszerettem, mindketten totál szerelmesek vagyunk, már 3 éve, és rendszeresen találkozunk. A távolság nem fontos, ha igazán szeretitek egymást, de még lehet, hogy fiatalok vagytok egy távkapcsolathoz.

Találkozz vele, ismerd meg, lehet belőle valami. De egyelőre ne ragaszkodjatok a szexhez.

2010. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!