Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SEGÍTSÉG-et kérnék, elég...

SEGÍTSÉG-et kérnék, elég FONTOS DOLOG a számomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és egy online játékon összeismerkedtem egy 14éves lánnyal, és ott lassan 6-7hónapja együtt vagyunk mint férj/feleség. Na és ugyebár gondolkodtunk ezen élőben is... Egy baj van de viszont az hatalmas, én itt Magyarországon lakok, ő viszont kinn Szerbiában, igaz csak 100-120km-re tőlem. Játszik egy zenekarban és augusztusban jönnek Magyarországra mindössze egyetlenegy napra zenélni, 50km-re onnan ahonnan én lakom. Én nagyon szeretem őt, nélküle az életem tényleg pokoli lenne, sokat webkameráztunk, hívtuk egymást, beszélgettünk. Lehet az életben most találkozzunk először és utoljára...Nem tudom mit tegyek. Ő benne van abban is hogy megtörténjen az első szex, mind a ketten szüzek vagyunk még. Ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogy mit csináljak. Mert neki nem szeretnék fájdalmat okozni semmiféleképpen sem. Ezen már régóta gondolkodunk... Főleg én, ő teljesen úgy van vele, hogy csináljuk viszont én nagyon szeretem és félek hogy fájdalmat okozok neki, simán a szeretkezéssel, és még azzal hogy nem láthat az eset után. Szeretnék tanácsot kérni ebben az ügyben sürgősen! Aki értelmes választ tud adni, annak nagyon köszönöm, remélem hasznomra válik, aki nem az ne is írjon ide, köszönöm.
2010. júl. 23. 23:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Kocka vagy ugye tudod?:DDDDD
2010. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
hallod e valami jó privát szerót nem tudsz? ahol 2 óra alatt megvan a lv 80, például
2010. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
csak mert kevés időm van játszani, de szeretem
2010. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Na jó, én elteszem magam holnapra. Remélem addigra érkeznek értelmes válaszok, jó éjt.
2010. júl. 23. 23:57
 15/28 anonim ***** válasza:

Utolso :D:D:D behaltam XD

am hol játszátok ha már igy témában vagytok??:D:D:D

2010. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne feküdjetek le. Ez egy olyan kapcsolat, ami -bárhogy is nézzük- halálra van ítélve. Előbb-utóbb vagy te vagy a lány kiveti a hálóját egy olyan emberre, aki közel van a lakhelyéhez. Arról nem is beszélve, hogy egy online járás, ami ráadásul egy játék(!) miatt jött létre, semmiképpen sem ér fel egy igazi szerelemmel. Hiszen soha nem találkoztatok, nem ismeritek egymást igazán, sem testileg, és lelkileg sem, sok msn-ezés és webcamozás ide vagy oda. Egy chat-elés nem tud helyettesíteni egy igazi beszélgetést. Én nagyon NEM ajánlom a szexet. Most gondolj bele: semmilyen testi kontaktus nem volt még köztetek, és akkor egyből a dolgok közepébe vágnátok? Nagyon rossz ötlet.

Majd úgyis találsz egy lányt, aki közel lakik hozzád, szeretni fog, és te is őt (tudom, ez így most elképzelhetetlen), akkor elő lehet majd venni a szex témát megint.

2010. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
ne feküdjetek le. elárulok egy nagy titkot, ezt a sok év bölcsessége értette meg velem: ezek a szerelmek arról szólnak, amit te képzelsz, nem arról, ami tényleg van. festesz egy idilli képet, és abba szeretsz bele, nem az illető személyébe ténylegesen. hidd el nekem. attólmég lehet ezt élvezni, de a szexet hagyagoljátok!
2010. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
ne feküdjetek le semmi képpen sem első találkozáskor.. 100 km pedig k*rvára nem sok, ha kapcsolatot akartok, ajánlom a távkapcsolatot... 230 km köztem és pasim közt, még is megvagyunk 100km lóf@sz... a lányon látszik még, hogy éretlen, és egy kis álomvilágban él.. mivan ha találkoztok, és élőbe nem is olyan szép? vagy éppen te nem jössz be neki? vagy nincs közös témátok? vagy bármi más. szerintem mondj le róla, és keress egy IGAZI kapcsolatot. ő is így fog tenni.
2010. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
56%

:) nagyon romantikus a helyzet, de azért ne dimenzionáld túl. nem lakik olyan messze, bár tudtommal szerbiából bejönni elég macerás, szóval Te utazgatnál többet, de akár bele is vághattok, ha ennyire beleszerettél:) csak rajtatatok áll, hogy ez az utolsó találkozás lesz-e:)

a fájdalommal kapcsolatban: ha szeretné, ne bíráld felül. majd ő eldönti, hogy mit akar. ezt általában is mondom a lányokkal kapcsolatban a jövőben. nekem mindig ez volt a halálom. ha rosszul dönt, rosszul dönt, de hadd tudja már ő jobban:)

Ez az első találkozás és szerelmeskedés bájosan hangzik,de ne fixáljatok inkább semmit, akkor kíos lehet az egész. tudod, lehet, h pl tetszik, élőben mégsem vonz. vagy fordítva, Téged nem talál vonzónak. vagy nagyon izgultok és görcsöltök, emiatt bénázás lesz az egész. szerintem maradjatok abban, hogy nem ragaszkodtok hozzá, de bármi megtörténhet, majd ahogy az élet hozza:) mindig a spontán dolgok sikerülnek jól, szerintem.

a fizikai fájdalomtól meg ne félj:) valamikor túl kell esnie az egészen, és Te legalább szereted:)

Sok sikert a dologhoz:)

2010. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj h ezt mondom de nem hiszem h bármelyikőtök is érett lenne erre a kapcsolatra....azt hiszitek h mindent tudtok de ez kvára nem így van....ne érts félre nem célozgatok de a ti korosztályotokra sajnos ez jellemző....ha elhiszed ha nem....Ha bármi kérdésed lenne írj...Üdv : Tapasztalat
2010. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!