Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SEGÍTSÉG-et kérnék, elég...

SEGÍTSÉG-et kérnék, elég FONTOS DOLOG a számomra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves fiú vagyok és egy online játékon összeismerkedtem egy 14éves lánnyal, és ott lassan 6-7hónapja együtt vagyunk mint férj/feleség. Na és ugyebár gondolkodtunk ezen élőben is... Egy baj van de viszont az hatalmas, én itt Magyarországon lakok, ő viszont kinn Szerbiában, igaz csak 100-120km-re tőlem. Játszik egy zenekarban és augusztusban jönnek Magyarországra mindössze egyetlenegy napra zenélni, 50km-re onnan ahonnan én lakom. Én nagyon szeretem őt, nélküle az életem tényleg pokoli lenne, sokat webkameráztunk, hívtuk egymást, beszélgettünk. Lehet az életben most találkozzunk először és utoljára...Nem tudom mit tegyek. Ő benne van abban is hogy megtörténjen az első szex, mind a ketten szüzek vagyunk még. Ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogy mit csináljak. Mert neki nem szeretnék fájdalmat okozni semmiféleképpen sem. Ezen már régóta gondolkodunk... Főleg én, ő teljesen úgy van vele, hogy csináljuk viszont én nagyon szeretem és félek hogy fájdalmat okozok neki, simán a szeretkezéssel, és még azzal hogy nem láthat az eset után. Szeretnék tanácsot kérni ebben az ügyben sürgősen! Aki értelmes választ tud adni, annak nagyon köszönöm, remélem hasznomra válik, aki nem az ne is írjon ide, köszönöm.
2010. júl. 23. 23:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
metin2 forever :D
2010. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem a wow-ban, de értékelem az igazán értékes válaszodat.:)
2010. júl. 23. 23:47
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Mi is barátommal online játékon ismerkedtünk össze, kicsit messzebb lakik, de már 2 éve együtt vagyunk és jó minden :D Én is 14 voltam...(lány) ö viszont már 17. Bár szerintem még korai az elsö szex elsö találkozásnál, de ahogy érzitek.Ha szeretitek egymást akkor mértne?!
2010. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
44%
15 évesen még nem ezzel kéne foglalkozni... Tudtommal.
2010. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

ez a játék véletlenül nem a Metin??:P

am meg annyit mondok h a találkozásba bele mehetsz ,de a sex be semmi féle képpen nem ... egy lánynak az elsö azért mégis csak az elsö,és látszik h még gyerek h iylen dologba bele menne h elsö és utolso találkozáskor lefeküdne egy számára ismeretlennel!!!

rem tudtam segiteni

18L

2010. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
szerintem teveclubbozik :D
2010. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Elején többet habozott mint én, de mostmár ő nagyon akarja, le sem tudnám beszélni róla szerintem. Igen nagyon szeretem, és remélem ő is engem. 15évesen? Mért ne?
2010. júl. 23. 23:49
 8/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok ismeretlen xD, de énis ezen gondolkodom
2010. júl. 23. 23:50
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Láthatatlanban nincs szerelem ....
2010. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
*bocsi kifelejtettem, igen ez a metin2 játék:D
2010. júl. 23. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!