Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség kéne egy bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne egy bonyolult (lehet csak számomra) szituban, hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval 15/f vagyok és van egy lány aki már régóta bejön nekem, de elég félénk vagyok, nem nagyon merek kezdeményezni^^. Tök jól érzem magam a társaságában meg tényleg szeretnék járni vele, ölelni, csak beszélni vele, akármit. De nemtom hogy kéne közeledni hozzá, vagy ha a fejemben össze is rakom :D akkor se csinálom meg aztán, mindig bebeszélem magamnak hogy majd majd majd... Nem volt még barátnőm, neki sem volt barátja szal semmi tapasztalat. Hogy lehetne megtudni hogy bejövök-e neki? Hívjam el pl. moziba vagy vhova? Meg igazából az a baj hogy félek a kudarctól, amennyire magamat ismerem... Szval inkább nem hívom sehova, de mindig megbánom.... Meg ha már sikerülne is elhívni, nemtom hogy valljam be neki hogy szeretem... Osztálytárs egyébként. Lehet hogy hosszúra sikerültem, meg csöpögősre meg stb... de én tényleg egy nagyon tanácstalan (lehet szerencsétlen^^) fiú vagyok, aki segítséget kér....:D
2010. okt. 6. 16:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam, hogy főleg hasonló korú lányok válaszát várom, nektek mi jönne be, hogy mondták el nektek hogy mit éreznek irántatok?^^
2010. okt. 6. 16:12
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos.

Figyu, ha neki sem meg neked sem volt még senkid, akkor nincs para, mert ő sem úgy fog hozzád állni, hogy na...egy kis balf*sz aki bepróbálkozik.

A mozi nagyon jó, te vezsed a jegyeket, ő a popcornt ;)

ott aztán "véletlenül" megfoghatod a kezét, odahajolsz hozzá, fűzöl valami kommentet a filmhez, vagy akármi, nem előnél, de másodikra, már adhatsz egy puszit a fülére... :) meglátod, hoyg regál rá, abból már biztosan tudja hoyg akarsz valamit:D

És ne tervezz, mert az nem jó, a spontán dolgok sokkal jobbak, hidd el!!! csak ügyesen az ösztönök benned vannak:D légy laza, és magabiztos. És a kudarcok mindig jönnek és mennek. nem szabad elkeseredni!!!!

hajrá!!! ;)

2010. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok...bocsi akkor nekem ezt nem kellett volna:D én már picit időseb vagyok:)
2010. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívd el moziba/sétálni/fagyizni/teázni. Beszélgessetek sokat, találjatok közös témákat programokat. És egyszer "véletlenül" fogd meg a kezét. A reakciójából rájöhetsz, hogyan érez irántad. Ha elutasító, akkor ki is tudsz bújni a szituáció alól egy egyszerű: "bocs, véletlen volt :)" szöveggel. Ha nem elutasító, akkor pedig maradjatok kézen fogva. Ha félsz az elutasítástól, meg attól is, hogy elhívd valahová, akkor bevallani sem lesz merszed, szerintem. Viszont számomra jobban bejön ez "véletlen" szitu :)
2010. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hehe dejó hogy írtatok^^csak az van, hogy oszttárs és ha pl. megcisnálnám ezt, de nem jönne be neki, akkor utána hogy lehetne megoldani hogy barátok maradjunk?^^
2010. okt. 6. 16:35
 6/12 A kérdező kommentje:
vagy gondoltam esetleg olyanra hogy haverokkal mozi, elhívnám őt is, talán akkor könnyebben jönne, és hazafelé meg kettesben... vagy vmi^^
2010. okt. 6. 16:36
 7/12 A kérdező kommentje:
meg az van hogy néha úgy érzem hogy (főleg amikor kettesben voltunk pár percre) tetszem neki vagy legalábbis tök jól el tudunk beszélgetni, de van, hogy úgy érzem csak egy barátnak tart:S
2010. okt. 6. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:

sajnos osztálytárssal sosem jó kikezdeni :S

még fiatal vagy, de nem mondom azt h felejtsd el, mert tudom h lehetetlen, viszont mindig vannak kivételek, lehet h összejöttök és boldogok lesztek :) nem lehet tudni

sok sikert! :)

2010. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezaz hogy próbáltam már, hogy mondogattam magamnak hogy van más lány is meg hogy nekem nem ő kell, de hiába^^ és ez az osztálytársas dolog ezmért van?:O
2010. okt. 6. 16:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne támad le egyből heloszia,arivagy.szeretlek:D

Kérdezd meg a barátnőit,hogy tetszel e a lánynak:D

És utánna mondjuk hívd ki délután beszélgessetek.

én mondjuk lány vagyok de tök eltudok egy olyat képzelni(ha bejösz a lánynak) h megkérdezed tőle h télleg tetszem neked? és ha elvörösödik akkoris te is mondod h mert te nagyon tetszel nekem:D és ennyi.Amikor meg kíséred haza nyomj egy puszit az arcára:D

Fiú vagy ezáltal téged egy lány nem tud megalázni,mert a tehaverjaid nem a csajnak fognak hinni hanem neked tehát bármit mondhatsz általába a fiúk ezt szokták:/ de,hogy pofára ne ess mondom elöszőr a barátnőit kérdezd;)

és ne legyél félénk:D

2010. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!