Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség kéne egy bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne egy bonyolult (lehet csak számomra) szituban, hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval 15/f vagyok és van egy lány aki már régóta bejön nekem, de elég félénk vagyok, nem nagyon merek kezdeményezni^^. Tök jól érzem magam a társaságában meg tényleg szeretnék járni vele, ölelni, csak beszélni vele, akármit. De nemtom hogy kéne közeledni hozzá, vagy ha a fejemben össze is rakom :D akkor se csinálom meg aztán, mindig bebeszélem magamnak hogy majd majd majd... Nem volt még barátnőm, neki sem volt barátja szal semmi tapasztalat. Hogy lehetne megtudni hogy bejövök-e neki? Hívjam el pl. moziba vagy vhova? Meg igazából az a baj hogy félek a kudarctól, amennyire magamat ismerem... Szval inkább nem hívom sehova, de mindig megbánom.... Meg ha már sikerülne is elhívni, nemtom hogy valljam be neki hogy szeretem... Osztálytárs egyébként. Lehet hogy hosszúra sikerültem, meg csöpögősre meg stb... de én tényleg egy nagyon tanácstalan (lehet szerencsétlen^^) fiú vagyok, aki segítséget kér....:D
2010. okt. 6. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem kell félénknek lenned:D én igazából azt tanácsolom ha kedves a tanárod kérd meg hogy ültessen mellé:D velem is ez van:D bukott egy fiu és hát tetszik meg minden...

és megkértem egyszerűen az oszt fönökömet hogy ültessen mellé...egyből megértette...és megcsinálta:D

meghátra tett minket hogy senki ne lásson mert ugye mindenkinek előre kell fordulnia?:D és aztán segitettem neki meg minden és kijelentette hogy tetszek neki :D és már 2 hete járunk:D szóval probáld meg ezt:D ha jó tanuló vagy és ő rossz segits neki:D

ha nem vagy jó tanuló akkor hagyd hogy segitsen:D

ó és el ne felejtsem...ha nem kedves az ófőd akkor valamilyen szaktanárt kérj meg hogy legalább csak azon az órán:D nekem bevált:D neked is befog :D

azért szurkolok:D

2010. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

én nem azt mondom, hogy támad le, de hidd el én nagyon is örülnék neki, ha egy pasi félre hívna.

A szemembe nézne és nyugodtan, de konkrétan elmondaná, hogy szeretne velem elmenni vhová pl. mozi

és nem parázna azon, hogy mit szólok, meg stb. /persze azért tisztelje amit mondok, de ne parázzon rá/


Ha nemet mondd nem baj legalább megkérdezted/ máskülönben nagyon sokáig fogod még magad rágni azon, hogy miért nem kérdezted meg/


bátorság/készülj dumával/

SOK SZERENCSÉT!!!

2010. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!