Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért "hanyagolják" a pettinget?

Miért "hanyagolják" a pettinget?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy az ilyen felvilágosításokon egy szót sem ejtenek a pettingről, csak a szexről (védekezés,betegségek). Tehát pl. én már 7 évesen "hallottam" a szexről, de csak 13 évesen tudtam meg mi az a petting... Miért szorul háttérbe, mert szerintem erről is beszélni kellene. Amúgy én még nem pettingeltem, de barátnőmmel tervezzük. Amúgy, ha pettingeltek,hogy tudok "megállni" a szex előtt ? Mármint nekem kétlem, hogy menne, de reménykedek benne. 14/F
2010. júl. 20. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pettinget nem szabad hanyagolni. Igazán ott ismered meg a partnered testét. Engem mindig lázba hoz a petting ugyan annyira felizgulok mintha sexelnék a partneremmel (barátnő)


Ezt a doboz gumit amit adtak inkább arra használd hogy felhúzod őket hisz azt is meg kell tanulni. Amikor oda juttok hogy szeretkeztek akkor vegyél egy új dobozzal. Mivel fiatalok vagytok próbáljátok ki az ízesített gumit nektek tetszeni fog :)

2010. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szűcs Vivike ***** válasza:
100%

"Miért szorul háttérbe..."


Mert a mai világban már csak az arcra élvezés, s.ggbe .ugás, s csak és kizárólag a szex-szex-szex a fontos...a média szerint. Ha tüzetesebben megnézel mondjuk egy "Kókuszt" :P , szinte mindig van benne valami .icsa, aki mutogatja magát, vagy épp átszabatja, vagy Isten tudja miért, de csak a meztelenkedéssel, szexxel foglalkozik. Valamiért (gondolom nézettség) a média úgy hiszi, hogy 1 nap, 1 cici.

Pedig milyen jó is az, amikor már annyira felizgulsz a simogatás, csókolózás, nyalogatás, harapdálás...(rrr) után, hogy már úgy kívánod a partnered, mint egy üveg vizet a sivatagban. És akkor...folyt.köv. holnap :P

2010. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, és igazatok van...
2010. júl. 22. 07:59
 14/15 anonim válasza:
Szűcs Vivike! Úgy vettem észre te, megfontolt és jó válaszokat írsz, neked nem tudok valahogy privát üzenetet küldeni. Ezért ha ezt olvasod szeretnélek arra megkérni, hogy olvasd el, s majd kérlek írj rá valamit "szüzesség" témában van az első oldalon, kérdés neve: "SEGÍTSÉG-et kérnék FONTOS DOLOG a számomra. Mit tegyek?" Ha ezt olvasod kérlek szépen hogy válaszolj ott is.
2010. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Hello

Szerintem nem hanyagolját el a pettinget a szóval énis 13 évesen találkoztam de ugy 14 évesen barátnőmmel nem egyből sexeltünk.Nincs értelme az egyből sexnek nagyon jó, ez az oldal arra hogy ne okozz csalodást a kedvesednek:)A felvilágosito orákon meg aludni lehet csak....De ha a szülök nem világositanak fel akkor ezek az oldalak tökéletesek erre.

2010. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!