Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartja korainak a...

Miért tartja korainak a pettinget IS a barátnőm 4 hónap után?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a barátnőmet mintha nem is érdekelné a szex.

22 évesek vagyunk, szüzek. Lassan 5 hónapja járunk.

Keveset tudunk találkozni, mert nem túl alkalmazkodó. Ez különben rosszul is esik, de nem változtat. Nyáron 1,5 hónapra elment külföldre dolgozni.

Mindig azt mondja, hogy a szex nem is olyan fontos, neki még korai. A pettingre is ezt mondja! Eddig csak egy kis szégyenlős petting volt, már 1,5 hónapja. Együtt nem alszunk – nem is voltam még náluk.

Szeretem őt, és nem igaz, hogy csak a szex miatt járok vele. Hogyan tudnám elérni, hogy legyen kedve, ne csak beadja a derekát? Erőszakos nem akarok lenni, nem is leszek…

Nem gátlásosnak tűnik, hanem tényleg úgy néz ki, őt ez nem izgatja. Ezt abból is szűrtem le, hogy igen ritkán maszturbál, alig ismeri a testét, pedig ő is emberből van… NEM vallásos. Ja és sosem mert még benyúlni a hüvelyébe. Azt hiszem, talán orgazmusa sem volt még, mert nem igazán tudta körülírni, nem tudja milyen is az… Tehát nem hinném, hogy én csinálok rosszul valamit. Olyan, mintha alig lennének vágyai, mintha csak egy márványszobor lenne. Nem tudom, ez okés-e ebben a korban.

Mit lehet várni vagy tenni? Lesz itt valaha szexuális összhang? Oké hogy én kivárom míg "megadja magát", de ha utána majd 2 havonta lesz kedve összebújni, az nem túl jó...

A „töketlen vagy, haver” válaszokat kéretik mellőzni, előbbre úgysem jutok velük. Elsősorban szeretném megérteni őt (bár még nem megy), nem pedig egy szextárgyat akarok.


2010. aug. 24. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy h.ülye pics@ már bocs... én már rég otthagytam volna :D
2010. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki világosan, hogy neked ez fontos, és hogy szeretnéd közel tudni magadhoz és érezni, és hogy neked ez hozzátartozik egy kapcsolathoz. Egyetlen kapcsolat sem működhet hosszú távon szex nélkül. Hozzá tartozik, és ez így jó. Mondd el neki, ha nem változtat akkor meg tényleg vess véget a kapcsolatnak, mert így úgysem sül ki belőle sok jó, ha nem tesz érted semmit.

L21

2010. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aszexuális vénlány.

Hagyd ott.

2010. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
akármennyire szereted hagyd ott, és csajozz :), nem ugy jött le hogy ő szeretne téged ezesetben pedig nemsok értelme van h együtt legyetek.
2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nem szeret Téged eléggé a barátnőd, ez abban nyilvánul meg, hogy még el sem hívott magához, és gondolom akkor még a szüleit sem ismered. Nem fog működni, egy komoly szándékú embernek azért már szüksége van a szexre, és egy normális barátnőre! Nem hiszem, hogy sokáig fogod bírni mellette, mielöbb szakítanod kéne, ne húzd szegényt. Lehet van leszbikusság hajlama, ami nem baj... de nem ilyen lány kell neked
2010. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted őt? szerelemből? Mert szerintem a lány téged NEM
2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Az jó dolog, hogy nem "szextárgyat" akarsz, hanem egy test-lélek nőt. Ami viszont - véleményem szerint - nem stimmel, hogy ennyit feladsz magadból. Vársz, feltételezésekbe bocsátkozol, teóriákban élsz. Na ez az, ami pont mindenről szólhat, de nem a való életről. A Te életedről!

22 éves vagy, hús-vér férfiből. Magömlésed már volt, hadd merjem feltételezni, hogy nemcsak éjszakai, hanem maszturbáció általi is. Ha ez így van, akkor ez tudod, hogy miről szól, milyen érzés. Ha még nem, javaslom, próbáld ki, legalább ezt, első körben.

Én 21 voltam, mikor elvesztettem a szüzességemet. Az előzmények, hogy miért (csak) 21 évesen, azt gondolom, nem fontosak, ez mindenkinél más sztori. No, hadd fogalmazzam úgy, hogy "azóta sem hagytam abba" :)

A viccet félretéve, és visszakanyarodva a "Te életedhez": sokkal fontosabb mindennél, hogy tisztában légy önmagaddal, saját igényeiddel és képességeiddel. Ha ezek ismeretében vagy, a saját életed ura leszel: tudni fogod, hogy mire van szükséged, és mit adhatsz. ... a másiktól, a másiknak. És ugyanez igaz a másik félre is.

És itt érkeztünk el az összeilléshez. Ha ezek az igények és képességek nagyjából egyeznek, akkor az jó egy kapcsolat szempontjából. Ha nem, akkor ott ugye jelentkeznek a nehézségek, amiken vagy dolgozni kell, vagy nem - de ez utóbbi esetben: bye-bye! Bye-bye, annak mindenféle fájdalmával, de tudván azt, hogy ez így nem ment volna (=józan belátás).

Csak érdekességképpen, javaslom, hogy vizsgáld meg az általad feltett kérdést (és annak bővebb kifejtését) ebben a saját igény / képesség, illetve a másik igénye / képességei összefüggésében. Sok válasz benne van, és sok további kérdés is. Nem kell besza.rni, elég, ha csak hideg fejjel meg józan ésszel gondolkodsz. A megoldások jönnek, úgyis jönni fognak!

Hajrá!

2010. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én szeretem, igen.

Magától nem mondja, hogy szeret, csak ha kérdem tőle, vagy ha mondom neki, hogy szeretem.

Ha ezek szerint nem szeret, az szép. A nők érdekes módon mindig elvárják a férfiaktól az őszinteséget (amivel egyet is értek), valahogy azonban ők nem mindig törik magukat.


Leszbikus lenne?... elég bizarr... mondjuk gyakorlatilag csak lányokkal barátkozik... de ez akkor is elég hihetetlen...


Ja és mondta: Ő szeretne MAJD lefeküdni... de most nem még.

2010. aug. 24. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg válaszoltad magadnak a kérdéseket:

1. Magától nem mondja, hogy szeret= Nem érzi azt, hogy szerelmes beléd, talán csak ragaszkodik, ami nem jó.

Ha én szeretek valakit(szerelemből), akkor magamtól mondom a barátomnak, hogy "szeretlek".

2. Leginkább csak lány barátjai vannak, jó legyenek, de az, hogy semmit nem szeretne, ez mire utalhat?:S

Vagy van valami leszbi hajlama, vagy csak szimplán nem szerelmes beléd. Egy normális 22 éves nőnek már érettnek kéne lennie, nem ilyennek, mint Ő.

2010. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

L21 vagyok megint. Én nem hiszem h leszbikus lenne, de abban sajnos lehet valami hogy nem szeret, mert a szerelemhez hozzátartozik hogy kívánod a másikat. Olyan nincs hogy szerelmes vagy valakibe, de nem akarsz hozzá közel lenni... Szerintem legalábbis. Meg ez sem túl jó jel, hogy csak akkor mondja h szeret mikor te is... És mivel indokolja azt hogy még nem akar lefeküdni veled, hanem majd csak később? Rendben hogy szüzek vagytok, de akkor is 22 évesek, ha 16 évesen mondaná ezt, azt mondanám túl fiatal, de így... Azt is írtad hogy vallási dolog sincs a háttérben... Egyszerűen állj elé és mondd el hogy neked ez fontos, próbáld megtudni h miért nem akarja és ha azt mondja nem, és akkor inkább nem akar veled lenni, akkor tudjuk biztosan h nem szeret eléggé...

Remélem mész valamire a válasszal.

L21

2010. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!