Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartja korainak a...

Miért tartja korainak a pettinget IS a barátnőm 4 hónap után?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a barátnőmet mintha nem is érdekelné a szex.

22 évesek vagyunk, szüzek. Lassan 5 hónapja járunk.

Keveset tudunk találkozni, mert nem túl alkalmazkodó. Ez különben rosszul is esik, de nem változtat. Nyáron 1,5 hónapra elment külföldre dolgozni.

Mindig azt mondja, hogy a szex nem is olyan fontos, neki még korai. A pettingre is ezt mondja! Eddig csak egy kis szégyenlős petting volt, már 1,5 hónapja. Együtt nem alszunk – nem is voltam még náluk.

Szeretem őt, és nem igaz, hogy csak a szex miatt járok vele. Hogyan tudnám elérni, hogy legyen kedve, ne csak beadja a derekát? Erőszakos nem akarok lenni, nem is leszek…

Nem gátlásosnak tűnik, hanem tényleg úgy néz ki, őt ez nem izgatja. Ezt abból is szűrtem le, hogy igen ritkán maszturbál, alig ismeri a testét, pedig ő is emberből van… NEM vallásos. Ja és sosem mert még benyúlni a hüvelyébe. Azt hiszem, talán orgazmusa sem volt még, mert nem igazán tudta körülírni, nem tudja milyen is az… Tehát nem hinném, hogy én csinálok rosszul valamit. Olyan, mintha alig lennének vágyai, mintha csak egy márványszobor lenne. Nem tudom, ez okés-e ebben a korban.

Mit lehet várni vagy tenni? Lesz itt valaha szexuális összhang? Oké hogy én kivárom míg "megadja magát", de ha utána majd 2 havonta lesz kedve összebújni, az nem túl jó...

A „töketlen vagy, haver” válaszokat kéretik mellőzni, előbbre úgysem jutok velük. Elsősorban szeretném megérteni őt (bár még nem megy), nem pedig egy szextárgyat akarok.


2010. aug. 24. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez az aszex csaj nem neked való
2010. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget.
2010. aug. 25. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!