Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már nem érdeklem a lányt?

Csemege Ubii kérdése:

Már nem érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés
1 hete Budapesten meg ismertem egy gyönyörű lányt, fel is vettem facebookon, hogy majd ott beszélünk, mert elég messze lakunk egymástól. Először tök jól elbeszélgettünk (mármint facebookon), küldözgettünk egymásnak képeket snapchaten, stb. Később azt vettem észre, hogy sokkal kevesebbet kérdez tőlem, mint én tőle, és ez kicsit zavart, úgy éreztem, hogy nem érdeklem, de aztán mindig írt valami olyat, amitől vissza jött a bátorságom. Másnap megint én írtam rá, és írta hogy velem álmodott. Azt, hogy találkoztunk és megöleltem őt...beszélgettünk egy kicsit, de már végképp úgy tűnt, hogy nem is érdeklődik irántam. Azóta nem is beszéltünk, mert arra várok, hogy ő írjon rám. Ebből számomra kiderülne, hogy érdeklem, de egyre inkább elszáll a remény. A legutóbbi beszélgetésünknél a számát próbáltam elkérni, de nem adta meg. Szerintetek megint kezdeményezzek én valami beszélgetést? Ha igen, mivel kezdjem? Nem akarom, hogy úgy tűnjön neki, hogy túlságosan loholok utána, emiatt elkönyveljen valami nyominak....

2015. máj. 9. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Irj raaaa!
2015. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mit? Úgy érzem, hogy nem is érdeklem... De akkor az első pár napon miért írt olyanokat?
2015. máj. 9. 22:01
 3/3 anonim válasza:
Ne csak írjatok, hívd el találkozóra :)
2015. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!