Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hirtelen egyik hétről a másik...

Hirtelen egyik hétről a másik hétre nem érdeklem a lányt aki eddig odavolt értem. Miert?

Figyelt kérdés
Kollegium, szobatarsam huga. Ismerjuk egymast 1 eve de csak utobbi 1-2honapban beszelgettunk komolyabban. Még ő keresett fel meg hogy látogassam meg stb. Eddig becezgetett hogy dragam stb meg olyat is mondott a hugomra hogy de jofej soginom lesz meg ilyenek.Ha talalkoztunk egybol nagyoleles puszi. Most meg seholsemmi. Ha talalkozunk szia szia es beszelunk egy 3 percet es megyunk. Egyik hetrol a masikra megvaltozott mintha kicsereltek volna de en nem tettem semmi rosszat.. keresem facebookon is rairok visszair(10 15 percel kesobb mikozben fentvan) beszelunk 2 mondatot es ennyi. Kerdezek tole valamit latta es nem ir vissza(napokkal kesobb se) eddig meg egesz napot vegig beszeltuk mint a facen mint eloben... Mitol lehet eza hirtelen valtozas? Csak igy 1rol a 2re..
2014. okt. 10. 23:08
 1/9 A kérdező kommentje:
17f, ő 16l
2014. okt. 10. 23:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy valaki telebeszélte valami ba**msággal a fejét, vagy egyszerűen megunt. De, amit sosem fogok megérteni, míg élek: mi az istenért nem lehet egyenesen megmondani a másiknak, hogy bocs, de unlak, bocs de lett valakim. -.-
2014. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne aggódj, az ilyennek egy-két havonta mindig eszébe fogsz jutni. Te lettél nála a másodhegedűs, akinek majd mindig visszakönyörgi magát. Egyenességből megbukott.
2014. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy miért nem lehet megkérdezni valakitôl, hogy mi a baj? (kiegészítve a kettest)
2014. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 EffyStonem96 ***** válasza:

Ne írjátok már le a csajt így.

Lehetséges, hogy nem érezte azt, hogy te akarnál tőle bármit is, mert nem léptél. Ezért feladta, és könnyebb neki, ha nem beszéltek, vagy legalábbis kevesebbet

2014. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen.. masodhegedussegrol jut eszembe.. mivel a szobatarsam a testvere es a kezekoze akadt a huga teledonja olvasgatta az uzeneteit es van 1 masik csavo akivek beszelget es utolso uzenete: jovolt aza szajrapuszi :)
2014. okt. 10. 23:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. 3 hónapig adtam az egyértelmű jelzéseket a srácnak, tudta, hogy tetszik nekem, de volt akkora balf**z, hogy nem lépett. És még csodálkozott utána, hogy más pasim lett...
2014. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Effystonem: haat nemtudom.. szerintem elegge ereztettem vele enis.. olelegettem,simogattam, puszi, mindig kerestem, erdeklodtem iranta
2014. okt. 10. 23:24
 9/9 anonim válasza:

Figyelj, ha az SMS-esekből nem jött le, hogy van valakije, akkor miből fog? Hagyd békén, sőt ne írj neki facebookon. 17 éves vagy, és nem hiszem el, hogy pont az kell, aki neked már veszett ügy.

Fájdalmas lesz, de keress mást! Valószínűleg nem ő lesz a gyermekeid anyja.

2014. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!