Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdeklem még a lányt?

Szerintetek érdeklem még a lányt?

Figyelt kérdés

Elkezdtem társkeresőn beszélgetni egy lánnyal, fogjuk rá hogy lehet vele beszélgetni, de nem tudom hogy miért úgy köszön el mindig hogy "Holnap beszélünk,ha van kedved"


Ezt most vehetem annak hogy egyáltalán nem érdekli hogy beszélünk e vagy sem? Mert nekem az jön le belőle!


2014. dec. 17. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:

hülyék ezek.

Teszik állandóan a fejüket azt két egész számot nem tudnak összeadni.

2014. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Holnap beszélünk,ha van kedved" = "Holnap beszélünk ha te IS akarod"
2014. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem csak az nem világos, hogyha nem írok rá akkor ő sem fog. Szóval egyoldalúnak érzem azt hogy megismejük egymást!


Egy szónak is száz a vége ha nem írok rá ő biztos nem fog keresni egyszóval leszarja hogy megismerjük e egymást vagy nem!

2014. dec. 17. 09:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon ezt érzem. És már nem ő volt az első lány aki ugyan ezt írta!
2014. dec. 17. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet 40 pasival levelezget...de ha később sem érdeklődik irántad akkor hagyd szerintem...
2014. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a csajok ilyenek...Pasik is..

Majd meglátod ír e neked..Nem kell mindig neked rá írni :)

2014. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és még a lányok kombinálnak túl mindent....

édes istenem.... miért kell ennyit variálni?

holnap beszélünk, ha van kedves, az egész pontosan azt jelenti, hogy: holnap beszélünk, ha van kedved.

mi nem világos? :D

2014. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért kell kombinálni, mert a csajok általában tesztelik a pasikat! Ha nem ír rájuk a fiú akkor úgy veszik hogy szóra se méltatnak komolytalanok. Ezzel semmi baj nincs csak ne várják mindig azt hogy mi írjunk rájuk! Egy kapcsolathoz két ember akarata szükséges és nem egy akarata! Ha ő soha nem érdeklődik irántam akkor aztán sok esélyem van arra hogy a barátnőm legyen vagy legalább találkozzak vele személyesen.
2014. dec. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!