Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdeklem ezt a lányt?

Érdeklem ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány akit 2 hónapja ismertem meg, de eddig elég döcögősen halad a kapcsolatunk, pár találkozásunk, randink volt eddig. Facebookon szoktunk beszélgetni többségében, érdekes ha ráírok valamivel kapcsolatban akkor több napon át ő kezdeményez állandóan beszélgetést (zenét vagy filmet küld és leírja a véleményét meg megkérdezi az enyémet utána meg jópár órán át elszoktunk facelni), szóval semmiképp se szar le teljesen.. kb 2hete elhívtam egy koncertre, de azt elbénáztam mivel miután elhívtam, észrevettem hogy már volt 1 hete (vmit elnéztem) így abban maradtunk hogy ha lesz máskor akkor elmegyünk.. pár napja a barátnője hívott fel a kiszemelt mobilján hogy elrabolta a lányt és csak akkor engedi el ha eljövök egy megbeszélt helyre.. ezt meg 1nappal elötte lemondta hogy mégse jó neki az a nap, erre én besértődtem egy kicsit, de 1nap múlva bocsánatot kért.. azóta megint facelünk, de én már nem tudom hogy akar-e valamit vagy csak unatkozik


most már 4napja nem írtam neki, amikor utoljára írtam azóta 2x ő írt rám, akkor elbeszélgettünk, ma meg küldött egy SMS-t.


így nyersen ennyi, szerintetek érdeklem a lányt vagy mit akar? azon gondolkozom hogy elhívom mégegyszer randira és ha ez lelesz mondva valami véletlen folytán akkor hagyom a szarba, csak nekem már nincs pofám sorozatban 3.jára megkérdezni hogy eljönne-e velem vhova.. mi a véleményetek mit kéne csinálnom? valamint ez a "váratás" azaz hogy néha pár napig nem írok rá hogy kicsit had érezze a hiányomat tényleg működik?


a válaszokat Köszönöm!


2014. nov. 19. 21:48
 1/3 A kérdező kommentje:
mindketten 17 évesek vagyunk
2014. nov. 19. 21:49
 2/3 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
nem
2014. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Valszeg érdekled.

2. Hívd el 3x-ra is.

3. Váratni a nők szokták a faszikat!

2014. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!