Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lány végig fordítva...

Ha a lány végig fordítva beszélt miközben küldte a jeleket akkor a "nemleges" válasz az nála IGEN-t jelenthet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:

NEM


Ne kombinálj! Nem kellesz neki és kész.

2015. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne legyünk már ennyire hígagyúak! NEM szó azt jelenti, hogy NEM! ennyire egyszerű.
2015. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet én leszek a ritka kivètel aki a "nem"-et hajtotta aztán meg igen volt...


Úgy értem, hogy már csókolóztunk is, és akartam is de csak az jött ki belőlem, hogy nem. És csak hajtottam neki, hogy inkább nem. Aztán haza jöttem. Átbőgtem a napot, majd ő írt és összejöttünk kimondatlanul. Az igen sosem hangzott el csak úgy jött.

Nem tudom, miért nem tudtam kinyögni az igent.


Magamból kiindulva nyugodj meg, nem mindig nem a nem.


Bár volt, hogy jól esett flörtölni, de amúgy nem akartam semmit. Olyan is előfordul.


Majd kiderül idővel úgy is!

2015. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MIlyen jeleket ember? Tán süketnéma volt?
2015. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért utasítottad el a csajt? Valami zavar benne? Csókold meg hirtelen és mondd neki, hogy igen.
2015. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!