Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel megteszem. De ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel megteszem. De ha nemleges választ ad?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik etc. (hosszú..) a lényeg hogy elég sok "jel" utal rá hogy viszonozza a dolgot.. de elég félénk.. :|

Szombaton lesz egy bál.. mi lenne ha miközben táncolunk (mindig felkér de ha nem majd én őt..) mondanám, hogy menjünk ki beszélni.. *kimegyünk*

-(neve)! hát most hogy is kezdjem el.. szóval.. ő.. nekem több vagy mint barát.. (mosoly) és szeretném tudni hogy most mi hogy állunk.. (?) [elfogadok vázlat szöveget..nem tudom még mit mondjak..]

Mi van ha nemleges lesz a válasza.. egyszerűen.. foggalmam sincs.. kezdtem össze szedni a bátorságomat.. de bele gondoltam ebbe.. :S

Ő lenne az első barátom (ha)..

14l 15f

(ja tényleg.. légyszi hagyjatok a tanuljatok még fiatalok vagytok szöveggel.. 4,5körüli átlaggal nem hiszem hogy olyan sz/r lennék..köszi!)



2012. nov. 29. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Attól még, hogy 4,5 sz átlagos, ugyanolyan gyerek maradsz, aki éretlen egy kapcsolatra.
2012. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

szerintem nem kell semmit se megtervezni előre, mert úgy sem az fog történni, amit eltervezel...

spontán összefuttok, beszélgettek egyet, és a többi hön magától

meg ilyet ne mondj neki nyíltan még, hogy többet érzel iránta, szerintem a viselkedésedből, nézésedből stb... rájön

2012. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.pont az ilyenektől próbáltam kímélni magam mint te.. -.-"

2.már fél éve tetszik és húzzuk egymást.. (ha gondolod írj privátot és kifejtem bővebben) szeretném már tudni, hogy na most mi.. egyszerűen így egyszerűbb..

2012. nov. 29. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz ez ... (NEM a kérdés-re értettem) . Hanem arra h ha egy kamasz tesz itt fel egy kérdést a szerelemmel kapcsolatban akkor sok felnőtt ember lehurrogja ,h mit kell még ezzel foglalkozni tizenévesen. -.- Elszomorító h az ilyen felnőttek nem veszik észre h ők is voltak kamaszok és lefogadom h jó pár ember foglalkozott a szerelemmel tizenévesen az mindegy h a 80-as 90-es években vagy most. Minden felnőtt volt egyszer kamasz -.- szánalmas de ez a véleményem h sokan nem értenek minket pedig ők is voltak ebben a korban ....
2012. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!