Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt megteszem szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megteszem szemét leszek, vagy valahol azért jogos?

Figyelt kérdés
Haverom felvette bnőmet még 2 éve msnre. Beszélgettek mindenféle lényegtelen dologról. Aztán miután már nem voltunk osztálytársak, nem is találkoztunk, letörölte bnőmet msnről v letilotta és előtte flegma volt vele, amit én nagyon nem szeretek. Ezért most elhatároztam, hogy amiért *eci volt, én is *eci leszek vele, mert be*úrom a csaját. A csaj simán benne lenne, mert utána én megvenném neki azt, amit már nagyon szeretne, csak hát a csóringer haverom nem tudja neki megvenni. Én nem veszítenék semmit, mert már ne vagyunk együtt a barátnőmmel, de attól függetlenül még nagyon jó barátok vagyunk, és az én barátaimmal senki nem packázhat bűntetlenül.
2010. jún. 16. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pffú ember... Te mi a sz*r vagy, de komolyan? Valami elkényeztetett p*cs, vagy mi? Irritáló kis sz*rjankó.
2010. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
oké...ez azért túlzás!Én tudom, hogy édes a bosszú, de szerintem igen, szemét leszel...nemiskicsit
2010. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy, de nagyon!
2010. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szted az h letilt vkit msnen és felgma vele (lehet h pont azért h ne hidd azt h van vmi köztük) az egyenértékű azzal h elcsábítod a bnőjét?:S
2010. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit ő elkövetett,meg amit te csinálni akarsz,az totál nem ugyanaz:)A csaj meg ajándékért feküdne le veled?Na ez már undorító...:D
2010. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem egyenértékű, de mondom, nem szeretem, ha lekezőlek a barátaimmal! Így legalább megtanulná, hogy az anyucikájával szórakozzon!
2010. jún. 16. 22:43
 7/20 anonim ***** válasza:
miért ki vagy te hogy nem packáztat senki se büntetlenül veled? Biztos a múltkori alfa-hím. Ha rám hallgatsz les_zarod, semmi közöd a kettejük konfliktusához. Mellesleg amit csinálnál amiatt a másik srác helyében, csak ennyi miatt hogy flegmáztam az egyik exeddel megkeresnélek, és megvernélek, a barátnőmet dobnám a pic_sába egy pofonnal és szép kellemes szóhasználattal. Neki is rosszat okoznál, ha velem tennéd ezt meg.
2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

K.RVÁRA nem jogos. Ez volt a kérdés...


Az meg az én privát véleményem, hogy ő nem g.ci ha msn-en flegma, de ha te lefekteted a bnőjét ajándékért - akkor a csajról meg rólad is megvan a véleményem!

2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Elmondjam, mit csinálnék Veled, de őszintén? Sz*rnék a zsarukra, és elküldenélek az intenzívre, így, láttatlanban. Lehetsz két méter, vagy izomagy, úgy elvágnám a késsel a térdizületeid, hogy tolókocsis lennél. HIHETETLEN! AGYRÉM!
2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
így csak kiírtod magad mellől az embereket....de ezt csak tod te is, nem?
2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!