Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt megteszem szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt megteszem szemét leszek, vagy valahol azért jogos?

Figyelt kérdés
Haverom felvette bnőmet még 2 éve msnre. Beszélgettek mindenféle lényegtelen dologról. Aztán miután már nem voltunk osztálytársak, nem is találkoztunk, letörölte bnőmet msnről v letilotta és előtte flegma volt vele, amit én nagyon nem szeretek. Ezért most elhatároztam, hogy amiért *eci volt, én is *eci leszek vele, mert be*úrom a csaját. A csaj simán benne lenne, mert utána én megvenném neki azt, amit már nagyon szeretne, csak hát a csóringer haverom nem tudja neki megvenni. Én nem veszítenék semmit, mert már ne vagyunk együtt a barátnőmmel, de attól függetlenül még nagyon jó barátok vagyunk, és az én barátaimmal senki nem packázhat bűntetlenül.
2010. jún. 16. 22:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Lefeküdne ő ajándék nélkül is, hidd el!


Az ajándékot csak akkor kapné meg, ha utána elhagyja azt a nyomi kis munkásgyereket!

2010. jún. 16. 22:47
 12/20 anonim ***** válasza:
te egy real csicska vagy:D
2010. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nyomi kis munkásgyerek???miért te mi vagy?azon kívűl hogy iszonyat öntelt és undorító...és akkor szépen fogalmaztam...na az ilyen embereket nem tűröm én meg a környezetemben...
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szóval, tegyük fel, van egy barátod. Sz*r napom van, rámtapad, elküldöm a 'csába. Te fogod magad, eljössz hozzám, és megdugod a nőmet. Ez ám a logika.
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Vili!


É vagyok a csicska, mert megleckéztetem azt a barmot?!

2010. jún. 16. 22:50
 16/20 A kérdező kommentje:

Inkább fejezzük is itt be!


Kár volt kérdeznem!


Majd lépek, amit lépek.

2010. jún. 16. 22:52
 17/20 anonim ***** válasza:
Megleckézteted, mert... Flegma volt a csajoddal? Hát ez mindenkinek joga, barátom. Nekem is jogom flegmának lenni.
2010. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
remelem ez csak vicc, ha nem, akkor tajgetosz.
2010. jún. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 tudok ***** válasza:

Több f.s lenne benned mint bármelyik ribibe!!!


Ha te az én aszonyommal akarnál visszavágni


Hát ha ismernél és van isten sose kerülsz szembe olyanal amilyen vagyok!!!


Mert bened is egy f.s kerülne arra mérget vehetnél!!!


És kinhalált halná én meg válalnám a tettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Csak ebben a topikban 8 ember volt lekezelő és flegma veled.

Szerintem, inkább ezen illene meditálnod egy kicsit.

Gondolom ismered a viccet arról, amikor mindenki a forgalommal szemben megy a sztrádán.

2010. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!