Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincs itt olyan lány aki...

Nincs itt olyan lány aki segíteni bírna?

Figyelt kérdés
Rendes, normális, elvileg jó képű srác vagyok, bár én magamat nem látom szépnek. Véget ért az első komoly kapcsolatom, és szeretnék kigyógyulni belőle, de nem megy. Mindig ő jár a fejembe. Van itt olyan lány aki szívesen ismerkedne, segítene rajtam ?

2015. ápr. 24. 02:14
 1/5 A kérdező kommentje:
21F
2015. ápr. 24. 02:15
 2/5 anonim válasza:
wz nem párkereső öcsi
2015. ápr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azzal nem lessz jobb ha más lányokkal szedsz össze h téged segitsenek a te problémádon .akkor te kapcsolat függö vagy.
2015. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem januárban ért véget egy komoly kapcsolatom és én is azt hittem hogy így könnyebb lesz. Utána rájöttem hogy nem ez a megoldás. Idővel túl tudod tenni magad rajta. Ha közben megismersz valakit az csak jó lehet, de ne erőltesd és ne csak azért legyél mással, hogy legyen valakid és el tudd felejteni az exedet, hanem azért mert tényleg szereted. :) 21L
2015. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 4. Válaszoló értelmes, építő jellegű választ adott!

Köszönöm!

Én nagyon birok szeretni, és talán szeretet hiányom is van, ettől függetlenül nem nevezném magam kapcsolat függőnek.

Nem új komoly kapcsolatot szeretnék, vagy nem összejönni valakivel aki majd csalódik bennem, mert csak eszközként tekintenék rá, ami segíthet.

Egyszerűen csak szeretném ha valaki lekötné a figyelmemet, és elvonná a gondolataimat arról amiről el kéne.

2015. ápr. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!