Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nyitottak vagytok...

Lányok, nyitottak vagytok arra ha napközben így leszólítanak?

Figyelt kérdés

Ha odamennek hozzátok, hogy hello aranyosnak tűntél és megismernélek szívesen. Van valami hátránya ha pl az utcán ismerkedek?

Van olyan dolog amire oda kell figyelni??



2015. ápr. 18. 23:41
1 2
 1/11 Toryy válasza:
Ne tűnj perverznek! És az utcán nehéz ismerkedni. Ott csak a külső tűnik fel
2015. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pislognék kettőt hármat és azt mondanám:"T-te látsz engem?"

amúgy nem tom biztos meglepődnék így spontán ismerkedésre nem vagyok "beprogramozva".

2015. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jahh szerintem aranyos:)
2015. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát elég furi, az biztos XD de ha helyes a srác, akk lehet h műkszik
2015. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kedves, és cseppet sem szokatlan. Ha kedves vagy és szimpatikus szívesen megismerkednék az illetővel, de volt aki úgy kezdte hogy van-e facebookom mert szívesen bejelölne. Az ilyeneket nehezebb lekoptatni mint a rendes srácokat.

De nem baj, hajra, hátrányod nem származhat ha megpróbálod. :)

2015. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És tényleg kell az a nagy magabiztosság, önbizalom még ha a személyiségem rovására is megy?
2015. ápr. 18. 23:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene.
2015. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy 26 éves pasas vagyok, és nem egyszer szólítottam már meg nyilvános helyen (pl könyvtár, pláza) nőket.


A tapasztalatom: nyitottak rá, csak megfelelően kell odamenni. Legyél határozott, poénos, és jókedvű. Egyébként egy jó tanács: ha ezt akarod csinálni, akkor benne van a pakliban, hogy bunkó lányokkal is összehoz a sors... De ez NE tántorítson el! Ne álj le velük vitatkozni, hanem lépj tovább azonnal! Vannak kedves lányok, akik normálisan fogadják a nyilvános helyen való helyes megszólítást, és adnak elérhetőséget is, ha minden jól megy. Sok sikert!!!

2015. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, jó ezt olvasni köszi :D
2015. ápr. 19. 00:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem kedvelem az ilyesmit. Azért vagyok az utcán mert megyek valahová és nem azért, hogy idegenekkel beszélgessek.
2015. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!