Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet a legkönnyebben...

Hol lehet a legkönnyebben *napközben* 18-27 éves szeretőt találni?

Figyelt kérdés
31/F intelligens férfiként szeretőt szeretnék találni. Ebben szeretnék célra vezető ötleteket, módokat. (véleményt, viccet félretéve)
2015. jan. 28. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
www.rosszlanyok.hu itt találsz minden korosztályból. L
2015. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van kapcsolatod és amellett akarsz, vagy nincs senki és nem is akarsz, csak jol jönne egy kis szex?

20/L

2015. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meglévő mellé. Jóképű vagyok.
2015. jan. 28. 14:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Meglévő mellé én is keresek lányt. 25/F
2015. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első köszönöm a hozzászólást, de hivatásos lányok nem érdekelnek.
2015. jan. 28. 14:12
 6/11 anonim válasza:
én is meglévő mellé :) 23/f
2015. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi gerinctelen embert egy rakáson se sokszor látni.. akinek van csaja az előbb szakítson, ha már ennyire nem működik, ne rögtön a szerető legyen az első gondolatotok! Bár tudom, a gondolkozás túl megerőltető lenne számotokra...
2015. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy véleményt kérem félre tenni. Nyilván megértem, hogy téged sért a dolog, de vannak nők és férfiak, akiknek ez izgalmas, kihívás, új, feltételek és kötöttségek nélküli és bizonyítottan, egy hosszú távú szerető segíthet párkapcsolatra jól hatni, de te nem olvasol utána, csak dobalózol. Céllal írtam ki a kérdést és van alapja, az embernek lesz viszonyítási pontja. Azt a furcsállom én is, hogy a huszonéves fiúk miért nem írnak ki kérdést.
2015. jan. 29. 10:40
 9/11 anonim ***** válasza:
De ez nem kívánságműsor, leírom a véleményem ha tetszik ha nem :-) de a magadfajta gerinctelen élőlények úgyis csak a saját fajtájuknak adnak igazat, de a vicc h még "intelligensnek" nevezed magad.
2015. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már csak azért is érdekes lehet a kérdésed mert még mindig tudatlan vagy. Ha meg van mindkét fél részéről állapítva, hogy legyen nyitott egy kapcsolat, mintsem bomba robbanjon, szerintem intelligens és gerinces. Mindezt azt követően, hogy megpróbáltuk megoldani. Fél információk hiányában könnyű hibásan ítélkezni és éppen ezért szerintem te vagy primitív
2015. jan. 31. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!