Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elítéltek egy lányt, mert...

Elítéltek egy lányt, mert vágások vannak a karján? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval, ha hegei vannak, mert vagdosta/vagdossa magát, startból elítélitek? Adtok egy esélyt, hogy megismerhessétek? Vagy esetleg nem is zavarna?

2015. márc. 27. 20:44
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Azt azért tisztázzuk le,hogy nem feltétlenül figyelem felkeltésből csinálja az ember..Én 13-14 éves koromban vágtam meg magam először,és mái napig van olyan,hogy megvágom magam. De csak olyan helyen,ahol senki nem látja,vagy nem veszi észre. Nem azért,hogy öngyilkos legyek,és nem azért,hogy figyeljenek rám. Csak könnyű így levezetni a fájdalmat,feszültséget. Ráadásul könnyen rászokik az ember,ha egyszer elkezdi. Tisztában vagyok vele,hogy teljesen kattos vagyok,de nem tudok mit kezdeni ezzel. Szeretném én is abbahagyni,mert csúnya,és vannak olyan hegek amik talán soha nem múlnak el. És félek,hogy bárki meglátja esetleg.Én nem ítélnék el ezért tehát senkit. De alapvetően nem vagyok egy előítéletes ember. Nem nagyon van olyan dolog ami miatt én rögtön elítélnék valakit. 17/L
2015. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!