Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul kellene magam érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene magam érezni ettől? Ti elítéltek? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok,és szükségem lenne idegen emberek véleményére, tudom nem halálfontosságú kérdésről van szó, de mégis érdekelne mit gondoltok rólam..


A sztorihoz tudni kell,hogy világ életemben egy kis "nyomi" gyerek voltam, szürke kisegér aki kövér,fogszabályzós, szemüveges, így éltem le az általános iskolás éveim, aztán két éve mikor végre elballagtam "megváltoztam" : lefogytam, levették a fogszabályzót,új hajstílus, és a szemüveget is elhagyhattam, magyarul más ember lettem . Középsuliban már egy mosolygós, átlagos kinézetű lánynak ismertek meg, de a fiúkat hanyagoltam vagyis a barátaim többsége fiú lett,mivel alapból elég fiús lány vagyok , szóval a szerelem elkerült,de megismertem egy fiút, aki a legjobb barátom lett, rengeteget beszélgettünk meg minden, neki ekkor még volt barátnője ( ő amolyan "macsó" rengeteg csaj van rákattanva) szóval a lényeg,hogy olyan jóban lettünk,hogy nem voltak tabuk közöttünk,mindenről nyíltan beszéltünk ( még azt is megbeszélte velem mikor a barátnőjével készült elveszteni a szüzességét, szegény parázott én nyugtattam xd) De januárban szakítottak,mert a lány megcsalta őt, mondanom se kell nagyon maga alatt volt, aztán egyszer mikor nála voltam kicsit furán alakultak a dolgok petting lett a vége, rosszul éreztem magam miatta mert valahol tudtam,hogy csak arra kellek,hogy elfejtse a lányt meg féltem,hogy a barátságunk is tönkremegy.. de ez nem történt meg nagyon jóba maradtunk igaz hanyagoltuk a pettinges dolgot, elkezdett csajozni ismét és megint folytatódott a tabuk nélküli dolog köztünk. Aztán az érettségi szünetben megint megváltozott valami, ismét történtek intim dolgok köztünk és azóta rendszeresen.. Lassan oda jutok,hogy le is akarok vele feküdni.

De vívódok magamban, hiszen néha olyan k.ur.ásan érzem magam, nem vagyok szerelmes meg semmi de mégis jó érzéssel tölt el, vagy hogy is mondjam.. de ő mégiscsak egy barátom és nem a pasim, vagy ez csak túlgondolás? Elitéltek emiatt? Nekem el kellene magam? Sokszor elgondolkozok magamban, hogy talán nem helyes,de abbahagyni se akarom, mert a fiúknál szerelmileg mindig is rossz voltam, mindig átvertek meg minden,és így hogy barátok vagyunk nem kell aggódnom emiatt és rengetegszer ő vigasztalt mikor minden önbecsülésem elveszett..


Hát igazából nem tudom mennyire lett értelmes, de jól esett kiírni magamból..


Előre is köszönöm aki elolvassa és választ ad erre.. ( tudom ennél nagyobb bajom ne legyen az életben stb..)


2014. jún. 9. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Adott esetben tényleg neked kell tudni. Újabban divat a "szexbarátság".

Amit meg leírtál, az bizony verbális előjáték a szerelemhez, nézz magadba, lehet, hogy szerelmes vagy csak nem tudod magadnak beismerni?

Ha tényleg q.vának érzed tüle magad akkor azért inkább ne erőltesd

2014. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal
2014. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak akkor gáz, ha a srácnak van barátnője és úgy pettingeztek. Egyébként semmi gond nincs ezzel, az angoloknak külön kifejezésük is van rá, Friends with benefits (barátság extrákkal)
2014. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem elítélendő! De biztosan nem éreztek egymás iránt többet? :)
2014. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Szia!

Nem vagy kur va.Nyugi! :)

Fiú és lány közt van barátság,és azt úgy hívják hogy sex :)

Szerintem nincs azzal baj ha közelebb kerültök egymáshoz,max jobban fogod megismerni! :) Ez csak általános női sztereotípia hogy a sex az megöli a barátságot...(ha rossz emberrel csinálod elképzelhető).De gondolj bele ha így lenne akkor a szerelmesek miért nem távolodnak el hirtelen egymástól? Csak akkor van baj ha nem ugyanazt akarjátok.

Mivel nem egy idegen emberről van szó,Én bátran ajánlom,próbáld ki nyugodtan! :)

2014. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, én jó azt olvasni,hogy nem vagyok ezért rossz ember. :)

Nem tudom, szerintem nincs több mint barátság :)

2014. jún. 9. 16:10
 7/10 A kérdező kommentje:

és jó*

bocsi a hibáért :D

2014. jún. 9. 16:11
 8/10 Kiyoko22 ***** válasza:
58%

Szia!

Én 16 éves lány vagyok. Nekem is mindig bajom volt a fiúkkal, mert félek tőlük. Én is körül vagyok véve velük mert a családomban szinte mindenki fiú. Szerintem remek, hogy ilyen kapcsolatot ki tudsz alakítani valakivel, sok lány még a barátnőjével sem beszélget ilyen mélyen. A ti érzéseitektől függ a kapcsolatotok, mégha azt nem is lehet hasonlítani átlag kapcsolatokhoz. Az is lehet hogy csak nem ismered be magadnak, hogy szereted, hiszen szerintem az ember csak olyannal kerülne így kapcsolatba akibe szerelmes. Emiatt nem kell szégyelned magad, szerintem ez nem gáz. Ns sok sikert kívánok neked ;D

2014. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szex elmélyíti a barátságot! Attól lesztek igazi barátok!!!
2014. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg biztos, hogy többet fog majd érezni irántad. Aztán vagy összetöröd a szívét vagy összejöttök. Nem lesz arany közép út ami azt jelenti, hogy el is vesztheted őt. Mások is vesztettek el így barátot. Szerintem ez megfog történni.
2014. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!