Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elítéltek egy lányt, mert...

Elítéltek egy lányt, mert vágások vannak a karján? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval, ha hegei vannak, mert vagdosta/vagdossa magát, startból elítélitek? Adtok egy esélyt, hogy megismerhessétek? Vagy esetleg nem is zavarna?

2015. márc. 27. 20:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
Egy egeseges es pszihikailag stabil embernek konnyu eloalni egy ijen szovegel..ha valakinek problema van a fejeben anak a legkisebb gond is a legnagyobb a vilagon, nem sajnaltatya magat csak egyszeruen beteg...
2015. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

ijen-->ilyen

pszihikailag-->pszichikailag

sajnaltatya-->sajnáltatja

11-14 évesen legalább valami segítő programot használj utolsó.

2015. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%

Igen. Esélytelen jelenkor hulladékának tartanám, minden esetben, ha magát vágta. :)


További szép napot!

2015. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem Magyar az anyanyelvem ezert ijen a helyesirasom, de embersegeseb vagyok ami fontosab egy helyesirasnal :)
2015. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
87%

Én nem értek egyett a válaszolók többségével.

Nem vagyok halálos beteg, a szüleim nem válnak és nem vagyok 11-13 éves.

Lassan 5 éve szenvedek depresszióval. Nap, mint nap meg kell vívnom a harcot saját magammal. Mindennap fájdalommal kelek fel, legtöbbször sírva alszom el és rengetegszer megfordúl a fejembe az öngyilkosság gondolata. Vagdostam magamat és most leszokóba vagyok (megint). 19 éves lány vagyok és soha nem fogom elítélni azokat, akiknek ez a borzalmas út jutott. Nekik segítségre van szükségük.

Aki elítél, az nem éli át\ nem élte még át ezt a helyzetet.

2015. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
58%
Most mindenki aki ócsárolta ezt a lányt huzzon el a .... Mert nem azert irta ide le hogy meg jobban elkeseritsetek nem kell eloiteleteket hozni mert nem ismeritek!!!!
2015. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
28as, de ugye jarsz pszichologushoz?
2015. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Jelenleg nem járok, de április màsodik felére kaptam időpontot.

#28

2015. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

kérdező: vagy leszarják, vagy elítélik.

tanácsom: fordulj befelé és senkinek ne adj az érzéseidből. vezesd le máshogy.... úgyse kíváncsi rád senki, tapasztalatból mondom, nem poénból.

(ex-öncsonkító, nőnemű, idősebb nálad pár évvel)

2015. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem hallgatnék a 32esre...

befelé fordulni, kizárni a külvilágot... így is a szeretethiány a probléma, szerinted annak mi lenne a következménye, ha méginkább befelé fordulnál?

nem adni másoknak az érzéseidből? azt kapsz amit adsz, legalábbis a társas életben ez mindenképp igaz.. ha nem adsz érzéseket másoknak, ők sem fognak.. ha negatív érzéseket küldesz mások felé, ők is azt fognak feléd

ha bezárkózol és semmit nem küldesz mások felé, annyit fogsz elérni, hogy megszűnsz létezni mások számára... ez pedig kínos... persze, a befelé fordulás, a másokban való csalódás a logikus reakció.. de megsúgom, pont erre tendál a depresszió is, ezért nem lehet kimászni belőle!

logikus: az eltávolodás lényege a.. távolság:D jó, ha te nem lépsz felém, akkor én egy kicsit hátrébb állok, ne legyek olyan feltűnő... meg még egy kicsit, hogy dolgozni kelljen valakinek, ha engem akar barátjául... meg még egy kicsit mert ez bizonytalan így, biztosabb a távolságtartás.. és szép fokozatosan teljesen eltávolodik az emberektől, miközben pont azt szeretné, hogy közéjük tartozhasson...

úgyhogy érdemes illogikus dolgokat csinálni és a negatív hullámok ellen dolgozni!

2015. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!