Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elítéltek egy lányt, mert...

Elítéltek egy lányt, mert vágások vannak a karján? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval, ha hegei vannak, mert vagdosta/vagdossa magát, startból elítélitek? Adtok egy esélyt, hogy megismerhessétek? Vagy esetleg nem is zavarna?

2015. márc. 27. 20:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%

7es, ez nem depresszió, hanem "segélykiáltás" vagy egyszerű törődésre való felszólítás

a csecsemő azért sír, hogy véletlenül se feledkezz meg róla, hiszen kiszolgáltatott, ő csak akkor tud enni, ha adsz neki..

na, ez nagyjából ugyanez, csak más az eszköz.. sajnos az értelmi szint nem sokkal több.. ugyanis egy ideig-óráig reakciót vált ki a környezetből, ő a téma, az emberek figylenek rá.. aztán megunják és annyi...

az ilyen emberek szeretetmohók.. ami persze nem az ő hibájuk, sértettség alapján alakul ki, de sok szeretetmohó ember van a világon, a legtöbbnek viszont van annyi esze, hogy nem bántja saját magát

ezeknek az embereknek addig a felismerésig kellene eljutni, hogy ez nem használ, nem lesz jobb!


8as, azt szokták mondani, hogy a lelki fájdalom elnyomására fizikai fájdalmat akarnak okozni


egy tanács: eret vágni hosszában kell, mert úgy nem lehet időben összevarrni! ha nem akarsz eret vágni, akkor ne csináld sehogy!


és igen, ha így nézzük elítélem őket, mert olyanok mint a magát földhöz csapkodó kisgyerek... de ez nem járja! szívesen barátkozok vagdosós emberekkel is, de ne csak arra kelljek neki, hogy törődést szipolyozzon ki belőlem!

2015. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én mindent elfogadok,mert nekem is vannak hülyeségeim,káros szenvedélyeim,de ezt soha nem értettem,és nem is fogom,és nem is akarom.
2015. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#10: Honnan veszed, hogy apró problémáim vannak? Mert nagy gondok csak 30 után jönnek? Olyanról nem hallottál, hogy halálos betegség, alkoholizmus a közvetlen környezetedben? És olyanról, hogy többszörös nemi erőszak, megcsonkítás? Nappal iskola, éjszaka meló, mert nem akarsz éhen halni?

Örülj inkább, ha ezek és hasonlók nálad kimaradtak. De ne hidd, hogy egy 17 évesnek nem lehetnek komoly gondjai, lelki fájdalmai!

2015. márc. 27. 20:59
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
En nem itelek el senkit es semmit..egy egeseges ember ijet ugysem tesz magaval egy beteg embert meg nem kell elitelni vagy egy foldhoz vagdoso gyerekhez hasonlitani mert egy pszihes beteg sokkal komolyab anal...
2015. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Megjegyezném, hogy nem állítottam, hogy ezek közül velem bármelyik is megtörtént! Csak rávilágítottam, hogy egy fiatalnak is lehetnek gondjai, de azt hiszitek -tisztelet a kivételnek- hogy problémák csak felnőtt korban vannak, mikor csekkeket kell fizetni.
2015. márc. 27. 21:08
 16/31 anonim ***** válasza:
Jobb ha mashol keresel megertest mert ahogy latod a rosszindulaton kivul itt sajnos masra nem szamithatsz, tisztelet a kivetelnek.
2015. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ne legyetek ennyire negativak,ha küzdetek és kitartatok változni fog az élet Én is küzdök hiszem a Remény hal meg utoljára!

Én 20 vagyok és minden csekket Én fizetek igaz megdolgozok is érte...Gondok mindig lesznek,de azért vannak,hogy megoldjuk öket

2015. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Akkor ez a kérdés hülyeség.

Neked problémáid? Az én közvetlen környezetemben annyi függő van/volt hogy neked az egész családodban nem hiszem hogy a fele megtalálható lett volna.

A balhé napi szinten ment. Ez ordibált, meg az. Mégse vagdosom magam.

2015. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

21, a bezzegelés nem segít! sőt, nem is jó semmire:D


oké, tudom, hogy nem szép hasonlat a földhöz csapkodó kisgyerekhez hasonlítani az ilyet, de a pszichés mechanizmusa ugyanaz! figyelmet, törődést követel (követel!) itt és most, nem törődve a saját testi épségével. sőt, azt érzi, hogy minél kevésbé törődik a saját testi épségével, annál nagyobb eséllyel, annál több figyelmet kap

megjegyezném, hogy az a kisgyerek is sérült lelkileg, aki földhöz csapkodja magát! a különbség csupán korban és eszközben jelentkezik!

2015. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem segít, de akkor ne tegyünk már úgy mintha a világ baja lenne a nyakunkban....

Ez pont olyan mint a kis 12 évesek ,,annyira fáj a szerelem, nem bírok nélküle élni''.

Van akinek tényleg dolgoznia kell iskola mellett, van aki rákos, van akinek annyi baja van most mint másnak egész életében mégsem vagdossa magát hogy milyen rossz nekem.

Azt meg tegyük hozzá hogy utána meg kérdezgetik hogy mit szólnátok hozzá ha a egy lány vagdosná a combját meg a kezét meg ilyenek...

2015. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!