Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogy mondjam el...

Lányok! Hogy mondjam el valakinek hogy nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, sosem volt csajom, és nem akarok elsőnek semmi komolyat. Hogy mondjam el ezt egy lánynak hogy ne sértődjön meg? Ti hogy fogadnátok?

2015. márc. 26. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor PONTOSAN mit akarsz?
2015. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a férfiak 35-ön alul általában éretlenek még. Csak a többségük fel sem fogja agyilag, mert azt hiszik, övék a világ.


Erősítsd a férfi egodat! A gondolkodás, a gerincesség mind pozitív, férfias tulajdonságok. Te ezekkel rendelkezel, a korodbeli srácok többségével ellentétben.

Légy büszke magadra, és éld az életedet, becsületesen, lovagiasan, de egészséges kalandvággyal!

2015. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11

18 évig voltam egyedül, nem hiszem hogy egyik pillanatról a másikra képes lennék megszokni hogy valamilyen szinten függünk egymástól. Van hogy hónapokig nem találkozok egy barátommal, mert nincs kedvem. Én nem szoktam hozzá hogy rávegyem magam arra hogy el kellene vele menni valahova...

Hangulat ember vagyok, ha nincs kedvem az utolsó pillanatban lemondok akármilyen programot, ez pedig egy kapcsolatban elég gáz, és szerintem elég rosszúl esik a másik félnek. Ezt nem akarom.

2015. márc. 26. 19:54
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: De akkor gyakorlatilag mégiscsak szexet akarsz, és semmi többet... Szóval olyasmivel próbálkozz szerintem, amit már írtam egy előző kommentemben.
2015. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Neked mindegy mit írok, csak dugni akarok? :D
2015. márc. 27. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!