Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogy mondjam el...

Lányok! Hogy mondjam el valakinek hogy nem akarok komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, sosem volt csajom, és nem akarok elsőnek semmi komolyat. Hogy mondjam el ezt egy lánynak hogy ne sértődjön meg? Ti hogy fogadnátok?

2015. márc. 26. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy...
2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De én őszinte akarok lenni.
2015. márc. 26. 18:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor maradj szüz.
2015. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehetsz őszinte ebben a nagy csúnya világban.
2015. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem esne jól. És igazából nem érdekel a srácnak a múltja (már ha volt)
2015. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen is lehetsz őszinte! Sőt!


Íme a saját történetem - de sajnos sok másik lányé is lehetne:

Elkezdett udvarolni egy srác. Nekem még nem volt azelőtt kapcsolatom, mindig a megfelelő, komoly fiúra vágytam.

Ő az volt, így sikerült megnyernie a bizalmamat. Járni kezdtünk. Akkor még közös jövőről volt szó. Aztán már nem. A barátai előtt szinte skalpként beszélt rólam. Döbbenetes volt, főként, mivel én őszintén szerettem. Aztán persze, ahogy lenni szokott, jött valaki más, akinek megint lehetett csapni a szelet. Akkor már útban voltam. Kitette hát a szűrömet, és azzal búcsúzott, hogy csak magamra vethetek, amiért olyan hülye voltam, hogy bármi komolyat akartam...

És végül a komoly fiúról kiderült, hogy csak férfitestbe bújt egy éretlen kamasz, aki megnyerően tud hazudni.


Igen, a fiúk sokszor hazudnak a lányoknak. És nagyon becsülendő, ha te nem akarsz beállni a sorba.

És azt gondolom, hogy ha tudod, mire van jelenleg szükséged, és ezt vállalod, akkor fogsz találni hozzá hasonlóan éretten gondolkodó partnert, anélkül, hogy bárkit megbántanál, megaláznál.


S hogy konkrétan is válaszoljak a kérdésedre, szerintem egyszerűen csak hagyd történni az eseményeket. Soha ne ígérj olyat, amit nem gondolsz komolyan, legyél mindig őszinte, ugyanakkor ne határozz meg előre dolgokat. Ha mégis szerelmes leszel menet közben, engedd meg magadnak.

2015. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább legyél őszinte, mint egy utolsó tróger disznó, aki átveri a lányokat (vagy bárkit)!

Ezzel nem tudsz mit tenni, meg kell mondani, hogy "Figyelj, őszinte akarok lenni veled és nem szeretnélek átverni/megbántani, mert annál sokkal többet érsz, ezért elmondom az igazat...én most elsőre nem szeretnék komoly kapcsolatot, csak kalandot.". Valami ilyesmit kellene szerintem mondanod, mert ebben van egy kis "bókolgatás" is, meg őszinte, de egyben illedelmes (és nem annyiból áll, hogy "én csak megd*gni akarlak ám"). Viszont igazából ez a lánytól függ, hogy hogyan reagál. Van olyan, akinek jól esik az őszinteség, esetleg bele is megy, de van olyan is, aki ezen vérig sértődik és faképnél hagy. Pont ezért kell addig próbálkoznod, amíg nem találsz egy olyat, aki partner ebben számodra.

2015. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sok lányt ismerek akivel hasonló történ.

Nem a szerelemmel van a gond, egyszerűen csak (szerintem) éretlen vagyok egy komoly kapcsolathoz. Próbálkoznék, de az nem elég, ha meg szenvedés az egész, hogy mindíg van egy megfelelési kényszer, akkor nem látom értelmét, és inkább egyedül vagyok.

2015. márc. 26. 19:23
 9/15 A kérdező kommentje:

7

Nem csak d.ugni akarok. Ahhoz semmilyen kapcsolat nem szükséges. :D

2015. márc. 26. 19:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem az éppen abból áll, hogy minden természetesen működik. Ott nincs megfelelési kényszer.


Döbbenetes, amikor rendszerint azt hallom fiataloktól, hogy "mennyi sok energiát fektettem a párkapcsolatomba"

Bocsi. Tévedés. Egy igai párkapcsolatban egyetlen pillanatot sem energiabefektetésnek, áldozatnak élsz meg. Egy jól működő kapcsolat energiával és önbizalommal tölti fel a feleket!!


De ezt ne félj keresni. Mert elsőre általában nehéz rátalálni.

2015. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!