Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mit tesztek, ha egy...

Fiúk, mit tesztek, ha egy olyan lány kezdeményez nálatok, aki nem jön be?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 12:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne legyél bunkó vele,mert összetöröd, sőt a "legyünk barátok" meg még rosszabb, egyébként mi nem jön be rajta? Külső-belső? viszolyogsz tőle? Vagy a személyisége?
2015. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
intelligens módon eltolom magamtól
2015. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha ki vagyok éhezve akkor ő is jó. Eddig csak olyan lányokkal voltam akik nem tetszettek. Ez van. Átlagos srácnak csak csúnya nő jut, az se mindig.
2015. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
sírok
2015. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
A mostani párom az elején nem jött be, nem vonzott, de mivel nagyon kitartó volt és mindent megtett volna értem, adtam egy esélyt no lám beleszerettem és vonzónak tartom és 5 éve együtt vagyunk.
2015. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
# 3 átlagon alulinak tűnsz xd
2015. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Vagy úgy tettem, mintha nem venném az adást, vagy egyenesen elkezdtem egy másik lányról mesélni neki, aki tetszik. Én ezt kíméletesebbnek éreztem, mint megmondani, hogy nem érdekel. Múlt időt használok, mert nős vagyok, és a jegygyűrű többnyire megvéd az ilyen helyzetektől. :)
2015. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Lehet, csúnyának szoktak általában tartani a lányok :) Szarok rá :)
2015. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hármaska voltam.
2015. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha totál odavan a srácért akkor csak két dolgot tehet: vagy visszautasítja és nuku barátság, meg ilyen reménykeltő baromságok, vagy pedig összejön vele, ameddig jó, jó, aztán vége. A barátkozós, reménykeltős esettel okoz a legtöbb kárt a lánynak.
2015. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!