Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet ilyenkor tenni? 22L

Mit lehet ilyenkor tenni? 22L

Figyelt kérdés

A srác, akivel kb. két hónaja ismerkedem, depressziós. Legalábbis annak tűnik. :/


Most az van, hogy egy ideje nem is beszélünk. Halványlila fogalmam nincs róla, hogy miért. Csak nem és kész. :/



Nekem hiányzik a vele való társalgás, de nem akarom zargatni se. Az van bennem, ha beszélni szeretne velem, biztos írna nekem. De nem...:(


Az elején pont hogy nem ilyen volt. Talán igazából csupán engem sz@r le magasról? :(


2015. márc. 15. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a második opció a valószínűbb
2015. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg az, hogy megbeszélitek a dolgot, elmondod neki, hogy mi bánt téged, megkérdezni, hogy miért nem keres?


... Ja, hogy ez ma már nem így megy. Szakíts vele. Könnyebb út, mint megoldani a problémát.


21/F

2015. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán téged sz**ar le magasról...

Talán totál depressziós és bocsássa meg nekem a világ de ha az elején vagytok lehet jobb ha inkább hagyod

Talán lehet h csak el kéne menned hozzá

Talán ha még nem is találkoztatok akkor lehet h nem is kéne, vagy minél hamarabb kéne

2015. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg miújság van vele.
2015. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"bocsássa meg nekem a világ"

https://www.youtube.com/watch?v=5GPPqmQJksw

2015. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Érdekes, hogy akár én is lehetnék a srác, ha nem 22 éves lennél.

Pont ugyanez történt nálam. Egyszerűen az utóbbi napokban besokalltam, elegem lett az emberekből, nem akarok senkivel sem beszélgetni, egyedül szeretnék lenni. Ettől még ugyanúgy kedvelem azokat, akiket kedvelek, de nem, egyszerűen nem megy. A facebookomat is deaktiváltam és a legjobb barátommal (akivel 7/24 beszéltünk) sem szeretnék most társalogni.


Nem tudom miért van ez egyébként, de nem kell a legrosszabbra számítani. Talán pár nap múlva rendbe jövök én is, nem tudom.


(most lehet le leszek pontozva, amiért ilyen gci vagyok, de akkor is ez van, nem én választottam)

2015. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok, néha rám is rám jön, hogy senki ne szóljon hozzám. De tényleg senki. Általában ilyenkor elmegyek valahova a folyópartra, az erdőbe, vonatra ülök vagy bármi, ahol nem kell senkivel se beszélnem. Szóval nem feltétlenül van baj...


...mindenesetre osztom a @2 véleményét.

2015. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miből gondolod,hogy depressziós?
2015. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. A depressziósok zárkóznak el így. De mint írtam, lehet csak rám nem kíváncsi.
2015. márc. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!