Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és utálom a korosztályom, mert szerintem gyerekesek. Azt mondják hamar "felnőttem". Ez miatt nincsenek is barátaim, szívesen barátkoznék nálam idősebbekkel, de ők meg mielőtt megismernének már elítélnek a korom miatt(azt mondják túl fiatal vagyok hozzájuk). Különben szeretek ismerkedni, embereket meghallgatni, és szükségem lenne már valakire akivel beszélhetek.
2014. dec. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szívesen megismernélek, ha gondolod, Írj!
2014. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy te még ugyanolyan gyerek vagy, mind érzelmileg, mind testileg, mint az összes többi. Az valami problémára utal, hogy nincsenek barátaid, és az idősebbek társaságát keresed. Valójában neked egy pótapa és pótanya kell.
2014. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia ha akarod barátkozhatunk L/15
2014. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, nemhinném, hogy megértetted amit írtam.
2014. dec. 26. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Irok neked egy uzit ha szeretnel, valaszolj szeretek beszelgetni..:)
2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miből érzed úgy, hogy felnőttél?
2014. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem érzem úgy, csak ezt mondják. Azt érzem csak, hogy érettebb és komolyabb vagyok a korosztályomnál.
2014. dec. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!