Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet tenni ilyenkor?

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

16F

Mint minden korombeli srácnak, nekem is tetszenek lányok, de van egy ,,kis szépséghibám": az arcom egyik oldalán elég nagy foltokban pigmenthiányos a bőröm + ahol pigmenthiány van, ott a hajszálak, és a többi arcszőrzet is alapból fehéren nől.

Éshát a lányok ránéznek az arcomra és valamilyen ürüggyel elmennek. Tehát ez kicsit kellemetlen.

+ Az is nehezít a dolgon, hogy nem vagyok az a menő, bulizós, beszédes fajta, hanem inkább az a öltözködésben az átlagosnál kicsit jobb, de nem a legújabb divadot követő, csendes, ha bulirol van szó akkor szigorú szülőkkel rendelkező, jó alkattal de nem túl jól kidolgozott izomzattal rendelkező srác.

+ Az előbbiek miatt 1-2 éve elszenvedett elég durva szekálások, megszégyenítések miatt eléggé önbizalomhiányos is vagyok.


Mit lehet tenni ilyenkor?



2014. okt. 26. 18:38
 1/3 anonim válasza:

Nincs mit tenni, várj. :)

A legtöbb ember sajnos a külsőségekre megy, főleg a korosztályunk, mert rendesen el lett rontva :D sajnos ez az igazság. én is megszenvedtem a szekálásokat, aminek az oka az, hogy az emberekben mostanában nincs jelen az önkritika. Nem néznek tükörbe, mikor másokat bántanak. Az a lényeg, hogy várj, mert majd jön valaki, aki elfogad úgy, ahogy vagy!:) teljesen közhely dumaként hangzik, de ez így van.

2014. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"Az élet minden csatája arra jó, hogy tanuljunk valamit belőle, még azokból is, amelyeket elveszítünk."

/Paulo Coelho/

Ui.: A csajok szeretik az okos srácokat. A többség, aki meg nem... Hát az.... Az nem a srácokat szereti... ;)

2014. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Tudom nehéz lehet, de próbálj úgy hozzáállni az arcod pigmenthiányához, ahogy szeretnéd, hogy mások hozzáálljanak. És ugyanígy más emberekhez is, és ha lesz valaki aki beléd tud szeretni, az a személyiséged nagyszerűségéért szeressen meg! És ez nem fog menni, amíg el nem fogadod az arcodat és meg nem tanulsz együtt élni vele.

Azt is lásd be, hogy a cikizők valamilyen belső komplexust kompenzálnak azzal, hogy bántani próbálnak.

2014. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!