Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem izmos fiúk! Ti elvárjátok...

Nem izmos fiúk! Ti elvárjátok a barátnőtöktől, hogy kisportolt teste legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most az átlagos, vékony vagy mackós testű fiúkra.

Ti is elvárjátok, hogy a barátnőtök izmos legyen, vagy elég ha figyel az alakjára, és arányosan formás?


2015. márc. 14. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
nem.
2015. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 CptTomato ***** válasza:
82%
Nem várom el.... akkor sem várnám el ha kisportolt lennék magam is.... miért kéne elvárnom?!
2015. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem! Én undorodom attól ha egy lány izmos vagy ilyesmi! Undorító! Jobb szeretem ha nem túlságosan de van rajta felesleg, szép egészségesen nézki, és nem egy nyeszlett izom és bőr próbababa. pfúj! Egy teltebb nő sokkal vonzóbb és dögösebb is mint egy egyszál semmi.
2015. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem...
2015. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

En "izmos ffi" vagyok,de az utolso valaszon meglepodtem..

"Nyeszlett izmos.." uhh...ocsem,te nagyon nem vagy nyomon. De nem baj,kell vki aki majd szedi a gyogyszereket kesobb ;)

2015. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem vonzanak az izmos lányok. Az a legkevésbé sem nőies.
2015. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Milyen gyógyszereket te ostoba? Én nekem az is nyeszlett, aki nek a derekát egy marokra lehet venni, semmi felesleg nincs rajta, mindene feszül. undorodom az ilyen lányoktól akiken nincs felesleg, és nem dögösek meg vonzóak

Ez undorító, hozzá nem érnék:

[link]

Ez pedig vonzó, természetes és dögös nem mellesleg egészségesebb:

[link]

2015. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Az a normális ha nem várnak el ilyet egy lánytól. Én nem tudom megérteni, hogy miért jó ha egy lány izmos. Nem találom túl vonzónak.
2015. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Jó hogy nem találod vonzónak, mert nem az, az undorító, mikor a nők a férfiakra hasonlítanak.
2015. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Szted a sport nem segiti elo h egeszsegesebb eleted legyen Te retardalt!!! De nem baj,majd annak a nonek aki nem sportol hamarabb lesz csontritkulasa,cukorbetegsege,magas vernyomasa es ezek szovodmenyei. Jah bocs,ezek tenyek ;) Izlesek es pofonok persze masok,kinek a pap,kinek a papne. Nekem a masodik husisabb lany is bejon vmelyest de az elso linken szereplo messze veri nalam. De lehet azert mert en sem vagyok se elhizva se vezna hanem kisportolt es szamomra vonzobba tesz egy embert ha TESZ vmit magaert es nem mereszti lustan a segget ;)
2015. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!