Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy pasi...

Van olyan, hogy egy pasi csupán barátságból simogat egy lányt, fogja a kezét, keresi a társaságát?

Figyelt kérdés
A fentieket csinálja, de nem lép komolyabban. 30 felé közelítünk mindketten, nem értem, hogy most csak ennyire félénk vagy nem is szeretne tőlem többet. Konzervatív vagyok e téren, nő létemre nem szeretnék én lépni, rákérdezni félek, mert munkánk miatt gyakran kell együtt dolgoznunk, ha visszautasítana, nem lenne könnyű.
2015. márc. 11. 18:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Egy baráti simogatás belefér, de szerintem a kézfogás nem valami gyakori barátok közt.
2015. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik

nekem is van fiú barátom és van barátnője és miközben éppen smarolnak akkor is van hogy közben engem piszkal bokdos meg ilyenek

de még a legelején tisztáztuk hogy CSAK BARÁTOK és be is tartjuk

ja amúgy 17 éves vagyok és lány

2015. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NINCS ILYEN. Hidd el.
2015. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav ***** válasza:
#2 tisztáztátok, de ő még attól reménykedik egy kósza hancúrban.
2015. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!