Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi kereshet csak barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi kereshet csak barátságból egy csajt, vagy ne "álmodozzak"?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elmentünk 1 koncertre ahol ott volt a másik b.nője is(legyen Vanda) és pasija. Ők ketten táncoltak de nekem és Vanda barátjának nem tetszett a zene így mi söröztünk és beszélgettünk. Aztán eltelt egy hónap és a tag bejelölt közösségi oldalon, meg néha küld vicces képeket.

Szeretném ha csak haverkodni akarna de eddig mindig csalódnom kellett a férfiakban mert sajnos mind hátsó szándékkal közeledtek, szexet, v. kapcsolatot akartak.

Volt aki 3 hónapig úgy csinált mintha csak haverkodna, aztán teljesen váratlanul a képembe vágott egy csokrot és kérte hogy legyek a barátnője. -.-

létezik az még a mai világban hogy Tényleg pusztán barátként nézzen 1 lányra egy fiú?

Vagy ne higgyek ebben és ne reagáljak az(eddig még) ártatlan küldeményeire?

20/L


2012. jan. 10. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szép álmokat
2012. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kabbe -.-
2012. jan. 10. 22:41
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, én most épp így vagyok ezzel.


Sokat csalódtam és nem kérek kapcsolatot, de szívesen barátkozom szimpatikus emberekkel, akár fiú, akár lány az illető.

2012. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ne áruld a testedet légyszives
2012. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy, akkor igen, van rá esély, ha nem, akkor minimum fenn áll a lehetőség, hogy részegen meg akar majd kettyinteni . Üdv 19/f :D
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 zseni001 ***** válasza:

Ide pszichológus kell...most leszek én. Na szóval...ez durva...

Ne reagálj rá, ne adj semmi terepet neki, mert gáz lesz ez valakinek

2012. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 zseni001 ***** válasza:
Ja és magadnak se, mert a gondolatok furcsa irány vehetnek...
2012. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

tessék? magamnak? én nem táplálok iránta érzelmeket.

nekem csak 1 span

2012. jan. 10. 22:52
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha most jól értem a barátnőd egy másik barátnőjének a pasija nyomult rád. Miről beszélsz, hogy CSALÓDTÁL A FÉRFIAKBAN ÉS NEM AKARSZ SEMMIT? A srácnak barátnője van. Ne tetszelegj az áldozat szerepében..
2012. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 zseni001 ***** válasza:
Akkor az első kommentem lép érvénybe
2012. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!