Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi kereshet csak barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi kereshet csak barátságból egy csajt, vagy ne "álmodozzak"?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elmentünk 1 koncertre ahol ott volt a másik b.nője is(legyen Vanda) és pasija. Ők ketten táncoltak de nekem és Vanda barátjának nem tetszett a zene így mi söröztünk és beszélgettünk. Aztán eltelt egy hónap és a tag bejelölt közösségi oldalon, meg néha küld vicces képeket.

Szeretném ha csak haverkodni akarna de eddig mindig csalódnom kellett a férfiakban mert sajnos mind hátsó szándékkal közeledtek, szexet, v. kapcsolatot akartak.

Volt aki 3 hónapig úgy csinált mintha csak haverkodna, aztán teljesen váratlanul a képembe vágott egy csokrot és kérte hogy legyek a barátnője. -.-

létezik az még a mai világban hogy Tényleg pusztán barátként nézzen 1 lányra egy fiú?

Vagy ne higgyek ebben és ne reagáljak az(eddig még) ártatlan küldeményeire?

20/L


2012. jan. 10. 22:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

-.- nem tetszelgek áldozat szerepében. nem csalódtam a pasikban, de ettől függetlenül nem akarok pasizni. 1 kapcsolat csak nyűg sztem (legalábbis amit másoknál láttam abból ítélve).

mi bajod van?

2012. jan. 10. 23:07
 12/19 anonim ***** válasza:

"1 kapcsolat csak nyűg sztem (legalábbis amit másoknál láttam abból ítélve)."

Ja, hogy még nem is volt barátod?? Akkor persze, hogy nem tudod, mit művelsz.

2012. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Az elöttem lévőnek igaza van.


Egyébként természetes létezhet lány és fiú között bartáság, de annak feltételei vannak.

egyik se vonzódik a másikhoz (szexuálisan)

vagy már megpróbálták és nem jött össze

együtt nöttek fel

mindkét fél boldog(!) kapcsolatban él

..btw nekem van lány barátom nem is egy..mivel bennük jobban megbízom mint másokban ezért ők azok akik nekem lelki támaszt nyújtanak ha kell..viszont egyikükkel se kerültem közelebbi kapcsolatba.

volt egy csaj akihez sokáig úgy viszonyultam ,hogy barát (haverom ex-e) nagyon jól meg is voltunk...aztán beleszerettem azóta a barátságnak is vége :)

2012. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
mármint ma 22:47 volt igaza elnéztem késő van bocsi az előző voltam 20/F
2012. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hátsó szándék az,hogy egy férfi le akar feküdni egy nővel,vagy kapcsolatot szeretne vele?

hol élsz te?

milyen elmebeteg nézőpont már ez?

keress valami homárt,aztán msn csatázzatok akkor.

2012. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

igen, hátsó szándék az, mert én nem ezt akarom! én magával az EMBERREL akarok beszélni, a személyiségét szeretném megismerni, filozófiai gondolatokat megosztani vele,vitázni,tanulni tőle.

mint 1 tanártól vagy baráttól. nem értem, mi a rossz ebben a vágyban.

hogy nem vagyok ösztönlény, nem viszket a p.ncim, nem reszket a lábam ....-ért? hogy a csókolózást úgy éltem meg egyszer régen, mintha meztelencsigát kaptam volna be?

és a homárságról... nem, a lányok sem vonzanak szexuálisan. velük is ugyanúgy mindenféle témáról beszélgetnék és semmi több.

2012. jan. 10. 23:32
 17/19 anonim ***** válasza:
terhes vagy,ez 100%
2012. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet, ha a lány csúnya
2012. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Attól, hogy te még nem vagy érett egy kapcsolatra, attól még nem lesz hátsó szándék egy srác természetes érdeklődése. Lehet, hogy aszexuális vagy.

Legyél őszinte és írd meg azt a srácnak.

2012. jan. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!